Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A candida dieta tenyleg...

A candida dieta tenyleg hatasos? Segitett valakinek tenyleges valtozast elerni?

Figyelt kérdés
Es meg van valami, amit nem ertek. A candida dieta egy meghatarozott idoszakra szol. Utana milyen taplalkozast kell folytatni, mennyire kell odafigyelni? Mert gondolom, hogy kiujulhat a problema, ha visszater valaki az eredeti taplalkozasahoz...az a problemam, hogy amikor megvonom a szenhidratot, szekrekedesem lesz, ebben a dietaban pedig meg gyumolcsot sem lehet enni.
2011. márc. 4. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Es az ezust kolloid hasznal?
2011. márc. 4. 16:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezüst kolloidot én nem használtam, viszont gyümölcsöt meg ettem... 4 hónapig csináltam keményen, azóta csak annyira tartom hogy nem eszek semmi fehérlisztből készült dolgot, meg cukrot, illetve a húst csak zöldséggel.

a szénhidrátot nem kell teljesen megvonni. én magamnak sütöttem zsömlét (mondjuk csak napi egyet lehetett) és ettem sok kölest, árpád, hajdinát.

legalábbis nálam így működött és működik azóta is.

te miket eszel?

2011. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En meg nem kezdtem el. Rizsimado vagyok, szoval remelem, hogy barna rizst lehet enni.
2011. márc. 4. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A koloiddal az a probléma, hogy csak kevés az olyan kapható, amelyik megfelel a követelményeknek. Főleg ami a koncentrációt és a szavatossági időt illeti. Ha van egy megbízható forrás, akkor használ és olcsóbb is mint a kereskedelmben kaphatók.

A diétáról meg nagyon könnyen utána olvasol a nete is.

2011. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A dietarol igen, arrol konnyu infot kapni, csak nem akarom, hogy az legyen, hogy csinalom x honapig es nem er semmit, mert akkor nemcsak az egeszsegem lesz rossz, de meg a csaladdal kajalni sem tudok.
2011. márc. 5. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!