Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüneteim: Piros-barnás foltok...

Tüneteim: Piros-barnás foltok a kézháton az ujjhátakon mind a kezeken és lábakon, a két könyökön az egyik alkaron és a nemiszerven. Ott is szabálytalan alakú foltok, + fülcimpámon és fül mögött vörösség/hámlás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A foltokra összességében jellemző hogy felületük érdes, sötét barnás-vöröses színűek, ritkán hámlanak, és ugyancsak ritkán viszketnek. Nemiszervemen is van néhány sötétebb, a makkom pedig teljesen kivan száradva. Néhol kissé kiemelkednek a bőrből (a nagylábujjamon lévő) (egyébként talpam egész környékén eléggé száraz a bőr) legutóbb a napokban az alkaromon jelent meg egy újabb folt, és már kétségbe vagyok esve hogy mi lehet. Nagyon kérem valaki segítsen, mert egyre jobban eluralkodik rajtam! És még mielőtt valaki orvoshoz küldene, szólok hogy már voltam vagy 6-nál, három városba is elmentem emiatt de sajnos mindig rossz dokikat fogtam ki. :S Összevissza beszéltek. Egyébként allergiás vagyok, nekem van egy olyan gyanúm hogy attól jön elő de nem vagyok benne biztos, meg nem igazán hinném hogy ilyen durván jelentkezne a bőrön az allergiám. (bár évekig nem kezeltem magam a felírt gyógyszeremmel)
2009. febr. 23. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már hatnál voltál, akkor menj el még párhoz, mert ezek a szifilisz előrehaladottságának jelei is lehetnek.
2010. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!