Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hete folyt a fülemből a...

3 hete folyt a fülemből a trutyi egy kicsit és most fáj, ettől már a fejem is. Olyan, mint ha el lenne dugulva. Doki mit csinál vele? Jártatok így?

Figyelt kérdés
4-szer műtötték régen a sok genny miatt, nem is hallok vele normálisan, hallócsontom és a dobhártyám el volt rohadva, ezt is úgy csináltak bele. Nem szeretném, ha megint előjött volna ez a betegség, inkább felkötöm magam. Pesten műtöttek régen, itt a városban nincs normális doki, felszerelés. Ide kell mennem majd megnézetni, de vajon mit csinálnak vele azon kívül, hogy kitisztítják? Felszúrják?
2011. ápr. 13. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen akkor azt mondták beszakadt a dobhártyám, de hogy mitől? Viszont semmit nem csináltak vele, mert kicsi volt a sérülés, nem érhette víz és szépen meggyógyult, de nála bonyolultabb a helyzet ezért sajna nem tudom...
2011. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is szakadt már be dobhártyám a másik fülemben. Ez tényleg más, mert ott nem folyt semmilyen genya akkor.
2011. ápr. 13. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el nézesd meg úgyis mondani fogják mi a teendő vele! Ha nem tetszik amit csinálni akarnak akkor nem egyezel bele és eljössz majd keresel egy másik dokit...
2011. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha fel akarják szúrni, akkor a másik doki is azt akarja csinálni szerintem, hiába mennék máshová. :(
2011. ápr. 13. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már 4-szer jártál így, akkor sajnos ez az 5. És minél tovább húzod az időt, annál súlyosabb állapotba kerülsz.
2011. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

belső fülgyulladás. azonnal doki

nekem csak külső volt, mégis 3 napig kellett bejárjak nyáron, hogy alkoholos gézt nyomjanak nagyon mélyre a fülembe. ugyanakkor írnak fel antibiotikumot is, azt nem muszáj szedni. ha most halogatod, annál nagyobb az esélye, hogy visszajáró betegség legyen, és hogy időközönként begyulladjon. szal fülorrgégészhez gyorsan!

2011. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azon aggódok, hogy ne szúrják fel...

Elvileg műtétkor csináltak valami kis elvezetőt a trutyinak, ahol ki tud jönni. A felszúrás most a legnagyobb gondom...

2011. ápr. 13. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!