Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 160cm és 43kg vagyok,18 éves....

160cm és 43kg vagyok,18 éves. Szüleim szerint gusztustalanul nézek ki, abnormálisan vékony vagyok. Igazuk van?

Figyelt kérdés

Olyanokat mondannak, hogy a tanáraim szólni fognak, hogy beteg vagyok. Olyanokat, hogy nem csoda, hogy nincs barátom - nem kellek, nem tetszhetek így senkinek. Meg hogy hátulról már félelmetes rám nézni.

Nagyon rosszul esik ez nekem. Teljesen összetiporják az önbizalmam. Ha rám néz valaki az utcán, rögtön az jut eszembe, hogy biztos ugyanezeket gondolja.


2011. ápr. 19. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
féltenek, azt akarják, hogy hízz - bár nem a legmegfelelőbb módszert választották, az is biztos. :S
2011. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát tényleg híznod kéne mert iszonyú vékony vagy.a szüleidnek meg nem bántani hanem segíteni kéne.én épp fogyókúrán vagyok 25 vagyok 160 cm és 60 kg.most szeretnék vagy 3-4 kg leadni.ha akarsz írd le minden nap mit ettél meg mit tettél meg,hogy hízzál.ha van kedved írhatsz hátha egy kicsit tudok segíteni.legalább azzal,hogy kipanaszolod magad.
2011. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem lehet egy egészséges alkat... Ha te annak gondolod, akkor komolyabb problémák is vannak. Legalább egy 5 kilót fel kéne szedned, hogy csinosan nőies legyél, persze nem hiszem, hogy ez az egyetlen oka, miért nincs barátod. Mozogj, tömd magad kajával, ha így se hízol, akkor keresd fel a dokid, mert komoly oka lehet.
2011. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Magad szerint, normális az alkatod? Ha szándékosan idézted elő ezt az állapotot, valami hülye fogyókúrával, akkor hamar dobd el a receptjét, vagy tedd itt közzé a fogyókupás reszorton. Az ostobábbak örülni fognak, mint a majom a farkának. Ha pedig nem szándékosan lettél ilyen, akkor irány a háziorvos. Ő majd segíteni fog, hogy visszatalálj.
2011. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!