Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor zarhato ki a mehen...

Mikor zarhato ki a mehen kivuli terhesseg? 4 hetes terhes vagyok, a petrezsak 4 mm de a doki azt mondta h meg nem tudja megmodnani jo helyen van e. mikor nyugodhatok meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 14:56
 1/9 A kérdező kommentje:
5 hetes vagyok, bocsi, elirtam:)
2011. máj. 3. 14:59
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Mi az, hogy nem tudja megmondani? Ha már látta a petezsákot, akkor nyilván tudja,hogy hol látta!
2011. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ezt nem ertettem en se....
2011. máj. 3. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értettél félre valamit!

Én most 4+5 hetesen voltam uh-on, akkor már látta petezsákot és nyilván a méhemben látta!

2011. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tegnap vereztem egy nagyon kicsit igy ma is elmentem dokihoz. meg mindig csak 4 mm az egesz. azt mondta jovohetig nonie kell. jovo pentekre rendelt vissza a doki. azt mondta ugy latja mintha a mehembe lenne de rosszul latszott nagyon.... remelem midnen ok lesz vele. mig ilyen kicsi addig remelem nem okozohat gubancot, ha mehen kivuli lenne is, nem? tehat jovo pentekig nem lehet nagy baj.
2011. máj. 5. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát az a baj,hogy elég nagy gubancot tud okozni egy későn észrevett méhen kívüli. Barátnőmnek eltávolították az egyik petevezetékét! És még elég sok embernek, ahogy olvasom. Csak akkor lehet ezt kivédeni,ha időben észreveszik!

Nem tudsz másik dokihoz menni?

2011. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a petevezeték beszájadzásához nagyon közel vagy a nyílásban tapad, ez egy kevésbé jó felbontású UH-képen nem biztos, hogy elkülöníthető.

A petevezeték belül kb. ceruzabél vékonyságú cső, ha ebben tapad meg a megtermékenyült petesejt, akkor ott nem fog tudni fejlődni. "Korai felismeréssel" sem változtatható meg az a tény, hogy ott tapadt meg, a petevezetékből akkor is el kell távolítani azzal a darabkával együtt, ahol megtapadt. Ha nem ismerik fel időben, akkor a növekvő embriótól megrepedhet a petevezeték, ami erős vérzéssel jár és így is, úgy is sérülne. Féloldali alhasi szúró fájdalom lehet az előjele.

2011. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ket orvosnal is voltam mar:)
2011. máj. 6. 07:44
 9/9 A kérdező kommentje:
tegnap voltam a masik dokinal, a meretet o is ugyanakkoranak latta ., 4 mmm-nek es azt mondta h ha midnen igaz jo helyen van de nem tud 100 szazalekot jovohetig modnani mert nem latszik teljesen jol... azzal nyugtatom magam, h egy -ket nap alatt nem tortenhet nagy baj, nem tud annyit noni...igaz csak egy het mulva kell menjek ujra uh-ra....
2011. máj. 6. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!