Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb futószemölcs ellen?

Mi a legjobb futószemölcs ellen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Duofilm kenőcs vált be. 2-3 nap alatt az összest eltüntette. A patikában recept nélkül kapható, de az árát nem tudom már. Nem eszméletlen drága. Nekem a kezemen volt 1, 3-4 hét múlva már kb 20, de hamar eltüntette, és azóta vissza sem jöttek.
2009. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

a duofilm 1 kalap szar.xD

volt 2 szemölcs a hüvelykujjamon. minden nap reggel bekentem, meg fürdés után. és nemhogy elmúlt vna, még jött a tenyeremen is ki. és ha egy kicsit is melléfolyik, teljesen kiszárítja a környező bőrt. a verumal jobb egy fokkal

2009. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nekem 11 szemölcsöm van elsős korom óta, rengeteget szenvedek tőle, mindenki kérdezi hogy mi az és olyan rossz megmondani: "szemölcs" a bőrgyógyász a verumalt ajánlotta de nem segített :(
2010. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
már elfelejtettem mi a neve, de vmi almaecetes és citromsavas cseppek. Nekem elmulasztotta, a csípős erős kémiai krémek pedig nem..
2010. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is van egy csomó a lábamon kis korom óta... semmi nem mulasztja el és rövid nadrágot se merek felenni..
2010. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hali,

nekem mis van szemölcsöm, a kezemen elég sok. Az apukámnak is volt, neki a vérehulló fecskefű szedte le (ez egy sárga levő növény) nekem nem vált be. KIpróbáltam már a veruca, verumal, duofilm oldatokat, az alamasavas cseppeket, a fecskefűt, de semmi nem segített.

De pár nap múlva műtik le őket, végre.

AMúgy egy tanács: semmiképpen se vágjátok le magatoknak (én ezt is megpróbáltam a nagy elkeseredésben ) és csak ártottam, egyrészt fájt, másrész emiatt jobban terjed! És ne vakarjátok vagy sebesítsétek fel. Meg ha még nem voltatok, mindenképp menjetek bőrdokihoz. Nem kell szégyelleni, lényég, hogy mihamarabb kezeljétek, mielőtt nagyon elterjed.


Sok sikert :)

2010. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A vérehulló kecskefű tényleg jó volt, csak sajnos úgy tudom, hogy mostmár védett növénnyé nyilvánították.. :(

Viszont sikerült találnom egy olyat, amivel otthon le tudod fagyasztani a kezedről, meg a lábadról, asszem Wartner a neve.

2010. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kecskefű??? :DDD az nem fecskefű akart lenni :DD
2012. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lesli70 válasza:
7%
Sziasztok! Kedves szenvedő Emberek!!!!!!!!!!!Nagyon régóta figyelem a fórumot,és elmondhatom,hogy vegyes érzelmek keringenek bennem ! Annyi bajban lévő ember(gyerek) van , aki szemölcs (futószemölcs) problémával küzd ,sokan évekig!!!! Rengeteg pénzt ráköltenek mindenféle kezelésekre,fagyasztás lézeres kezelés,homeopátiás kezelések tömkelege.........stb,és eredménytelenül,vagy időszakos tünetmentesség a vége,ami néha tényleg bizakodásra serkenti az embert,de aztán jön a Hideg zuhany!! Még több lesz belőle! Ugyanezt éltük át a gyerekeinkkel ,(szerencsénkre,csak)közel másfél évig ,A szívem szakadt meg,amikor láttam a gyerekeimet szenvedni! A felnőtteknek talán könnyebb valamivel, de ott meg az van, hogy szégyenli az ember,főleg,ha látható helyen van, szóval,mindenképpen bosszantó! Amikor jött a megoldás!!!! Kedves Szülők, emberek! Ezt a tortúrát,négyezer forintból, egy-maximum két hét alatt el lehet felejteni véglegesen!!!!!Már nagyon sokan megkerestek,és az eredmény nem maradt el . Nem tudok mindenkihez személyesen eljutni,de akik engem megkerestek,kivétel nélkül,túl vannak a dolgon.Természetgyógyászok is megkeresnek,és ez igazolja ,hogy tökéletes a módszer.Aki gondolja,nyugodtan keressen meg , és segítek!!!!!! Ráadásul,otthon tudja mindenki magának kezelni , nem kell el járni sehová.További szép napot mindenkinek!
2013. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Látom aktualitását vesztette már a kérdés, de régen én is sokat kínlódtam a futószemölcs eltávolításával, szóval úgy gondolom ennyivel tartozok azoknak, akik most küzdenek ezzel:


Nekem az arcomon volt 3 db, és mindent kipróbáltam (teafaolaj, vérehulló, grapefriutmag kivonat stb.) de amíg házi pratikákkal próbálkoztam egyre jobban terjedt, míg végül magándokinál kötöttem ki. Ki/leégette egyesével (alig éreztem valamit) immunerősítőt írt fel, ill. hintőport a "sebes" területre. 1 hét után eltűnt az összes. Ez 3 éve volt és azóta (lekopogom) nem tért vissza.:)

10.000 Ft volt, nekem megért ennyit.


Remélem tudtam segíteni.

2016. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!