Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnőm 24 éves, fél év...

A barátnőm 24 éves, fél év alatt lefogyott 30 kg-ot úgy, hogy alig evett, (volt, hogy napokig, hetekig nem evett) és tornázott, és most lóg a bőre, tudna segíteni valaki ezen?

Figyelt kérdés

Most elment szakemberhez, hogy rendbe tetesse a petyhüdt, lógó bőrét, és mondták neki, hogy már nem tudnak rajta segíteni, mert nincs rajta háj és így nem használna semelyik kezelés, max. nagyon minimálisat.

Plasztikai műtétet meg ugye szülés után lehet végeztetni.

Mit tehet a barátnőm?


2009. márc. 11. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, de ezt szakember is megmondta. Plasztikáztatni szülés előtt is lehet. Viszont ez érdekes, mert én is 30 kg-t fogytam hét hónap alatt, és nem lett a bőrömnek semmi baja. Lehet ennyire nem képlékeny a bőre....
2009. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyit fogytam fél év alatt. Jól éreztem magam, semmi bajom nem volt, boldog voltam. Ennek egy éve. Gyereket szeretnék, de úgy felborúlt a hormonháztartásom, h Isten legyen az, aki rendbe rakja.
2009. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
biztos vannak krémek, amik feszesítik a bőrt...azért én másik orvoshoz is elmennék! lehet, hogy tényleg "rossz" szeénynek a bőre, de biztos lehet valamit csinálni, szerintem a plasztika legyen a legutolsó, mert láttam már olyat, hogy nm lett valami szép, sőt csúnyább lett...
2009. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Krémeket, meg mindenféle otthoni cuccokat már kipróbált.

Igen, sajnos elég rosszak a kötőszövetei.

2009. márc. 11. 19:33
 5/8 anonim válasza:
75%
tudom, hogy nem idevág, de hogyan fogytatok le ilyen hamar ilyen sokat? ez engem nagyon érdekelne,mert nekem is szükségem lenne rá. előre is köszi
2009. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! Én fél év alatt 10 kilót fogytam,de rajtam is lóg a bőr. :(
2009. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de ijesztő volt elsőre a kérdésed. Nem derül ki sok a szövegből, de nem lehet, hogy a lány önértékelési problémákkal küzd, és/vagy anorexiás?


Szerintem keressen/keressetek egy jó személyi edzőt, mert ha izmosodik rá, akkor lehet úgy "teltebb" vagy formásabb, hogy nem háj van rajta, hanem izom, ami mindemellé nagyon szép egy lányon, ha szálkás, és biztos meg tudják csinálni, vagy enyhíteni rajta.

Enni pedig igenis kell!! A jó fogyáshoz nem az vezet, hogy nem eszünk semmit, hanem hogy a zsírt izommá alakítja. Így a bőr sem fog lógni, bár lehet a mérleg többet mutat, de sportolóként azt mondom, ne a mérlegnek higyjünk, hanem a ruháinknak és a szemünknek, mert az izom nehezebb a zsírnál, tehát ha tornázott, ne azt nézzétek, hogy mínusz harminc kiló, hanem hogy laposabb ittott, meg jobban állnak rajta a ruhák.


Remélem tudtam segíteni:) 14/L

2010. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szia.

lelki eredetű volt a gond, amiatt fogyott annyit.

már rendben van, eszik, csak most babát vár és visszajött rá majdnem minden, amit leadott, de persze most nem ez a fontos.:)

köszi a választ

2010. júl. 21. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!