Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő után ébredtek fel...

Mennyi idő után ébredtek fel reggel?

Figyelt kérdés
Minden reggel úgy érzem magam mint egy elé halott.Van hogy két órába is beletelik mire nem émelygek és nem érzem azt a kómát.Sokszor még a kezemből is kipotyognak a dolgok annyira nem vagyok összeszedett.Mással is ez van?
2011. máj. 23. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon gyorsan (pár perc alatt) magamhoz térek, elég félóra ahhoz hogy felkelés után munkába induljak. A páromnak viszont minimum másfél óra kell.

Viszont este leteszem a fenekem az ágyra és már alszom is:)

2011. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én gyorsan magamhoz térek kb. 2 perc. Csörög az órám kiugrok az ágyból, viszem sétálni a kutyusaimat, majd megyek suliba.
2011. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változó. Vmikor nagyon könnyen kipattanok az ágyból, vmikor meg másfél óra szenvedés után is alig bírok felkelni:D
2011. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 yuda ***** válasza:

kb fél perc.

Több minden okozhatja nálad--néhány példa:

- túl sok alvás- nem vicc!

- túl kevés alvás

- túl későn fekszel le- 10 előtt ajánlatos.


- ha ezeket kizártad, lehet még stressz, vagy alvászavar, ---ennél a pontnál okosabbat nem tehetsz, menj el orvoshoz.

2011. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!