Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem nagyon görbe a hátam....

Nekem nagyon görbe a hátam. Ha kihúzom magam egy idő múlva azt veszem észre hogy újra görbe vagyok. Lány vagyok és nagyon csúnya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Tornázz! Ez az egyetlen módszer szerintem. Próbáld ki a jógát vagy a pilatest, de konzultálhatsz szakemberrel is, én nem vagyok az, csak személyes tapasztalat. És figyelj oda, ha észreveszed, azonnal húzd ki magad.
2011. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógytorna!
2011. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 eNerdzsy ***** válasza:

Háziorvosi vizsgálat - esetleg röntgen, hogy kiderüljön nincs e gerincferdülésed?

Ha az van akkor rendszeres gerinctorna javasolt.

2011. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gerincferdülés az a a gerinc oldalirányú ferdülése, nem függőleges. A görnyedt testtartásodon pedig max. azzal tudsz változtatni, hogy kihúzod magad. Ez leginkább csak rajtad múlik.
2011. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:
A gyógyászati segédeszköz boltokban lehet kapni tartásjavító hevedert. Ez gumipántokból álló fűzőszerűség, ami a vállakat hátrahúzza, ezáltal a testtartásod is jobb lesz. Ruha alatt lehet viselni észrevehetetlen. Az ára kb 2000 Ft. Mintha a héten az Auchan-os reklámújságban is láttam volna.
2011. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első körben ortopédia. Ott meg tudják mondani hogy mi a megoldás. Sok októl lehet púpos a hátad. Lehet hanyag tartástól , és akár betegségtől is, ezt egy ortopédus tudja eldönteni és ez alapján tud kezelést javasolni.
2011. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!