Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kezemen volt egy lelógó...

A kezemen volt egy lelógó kicsi szemölcs már évek óta. Nem bírtam ki, és levágtam kisollóval. Szerintetek lehet belőle baj? Vissza fog nőni?

Figyelt kérdés
17/L
2011. máj. 27. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy normális :) Én elmennék egy bőrgyógyászhoz.
2011. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem volt jó ötlet, ha ennyire nem bírtad, elmehettél volna a bőrgyógyászatra, ahol TB-alapon (azaz ingyen) megcsinálták volna ugyanezt sterilen, hozzáértéssel, orvosok, aztán most egy fikarsznyi aggódnivalód nem lenne.
2011. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hüly-eség volt, elfertőződhet, vagy a szemölcs is reagálhat rosszul a sérülésre (te nem vagy orvos, így lehet, hogy nem távolítottad el az egész szemölcsöt, csak a tetejét, így a megmaradt részek burjánzani kezdhetnek -> bőrbetegségek, akár rák lehet belőle). Nem hiába mondják, hogy az ilyet ne piszkáljuk, és ne sértsük fel.

Én elmennék egy bőrgyogyóba, elmondanám, hogy lekapta a karkötőcsat, vagy ilyesmi, legalább így utólag lássa orvos, még időben lennél vele.


Unokatestvérem a hasáról nyírt le egy ilyet, elfertőzte, a kis egy miliméteres pöttyből egy tízforintos nagyságú seb lett, szóval jó üzlet volt :D

2011. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ön nyert egy látogatást a bőrgyógyászánál.
2011. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje!
2011. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
... de alacsony a kerítése !!
2011. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teperj el az orvoshoz, mert ez bizony elrákosodhat!!!! Nem vicc, és nem túlzás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!