Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye, nincs semmi komoly...

Ugye, nincs semmi komoly bajom? Aggódom.

Figyelt kérdés

Még jónéhány nappal ezelőtt egyszer lent aludtam a földön (fent, a szobámban nagyon meleg volt), és reggelre elfeküdtem a mellkasomat és a hátamat is. Miután felébredtem, belehasított a szívembe egy éles fájdalom, közben éreztem, hogy reccsentek, húzódtak ott az izmok.

Azóta gyakran fáj a szívemnél. Sokszor akkor, ha felidegesítem magam, vagy ha felfele kinyújtom a kezem. Néha még az sem kell hozzá.

18/F vagyok.


2011. júl. 2. 16:15
 1/8 anonim válasza:
Nem hinném, hogy gond lenne, ez másokkal is előfordul, de azért ha teheted, menj el dokihoz, nézesd meg magad.
2011. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem.
2011. júl. 2. 16:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy nincs semmi komoly bajom. :)
2011. júl. 2. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
nem itt fogják megmondani h nincs bajod....most ha én azt irom minden rendben nyugi, akk nyugi, ha baj van baj? nem....menj el a szív a legkomolyabb...és 18 vagy még csak...
2011. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most nem fogsz örülni a válaszomnak, de elképzelhető az is, hogy "pneumotoraxod" van. Ez annyit jelent, hogy spontán megrepedhetett a mellhártyád, és némi levegő szorult a mellhártyák közé. Ez azért olyan probléma amivel el kell menni orvoshoz, ugyanis a mellhártyák szorosan egymáshoz kell ,hogy tapadjanak ahhoz, hogy normálisan tudjon működni a tüdő. Ha ott, a mellhártyák között megnövekedik a távolság folyadék vagy levegő gyülem miatt, az meglehetősen ROSSZ, akár életveszélyessé is válhat.


Ilyen spontán mellhártya megrepedés amúgy fiatal amúgy egészséges férfiaknál szokott előfordulni leggyakrabban.


Menj el háziorvoshoz, és ragaszkodj egy mellkasröntgenhez. Ha az orvosod nem elég körültekintő, mondd neki, hogy tüdőszűrés miatt kell, mindegy, hogy hogyan de harcold ki a mellkasröntgent. Sajnos a háziorvosokkal elég sok negatív tapasztalatom van, sokszor nem küldik a betegeket kórházba, mikor pedig el kéne menniük...

2011. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj.
2011. júl. 3. 11:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Az anyukám megnézett alfában.
2011. júl. 3. 11:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Aki gyógyszerész.
2011. júl. 3. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!