Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ezeknek a tüneteknek...

Mi lehet ezeknek a tüneteknek az oka? Tartósan beteg vagyok valamitől?

Figyelt kérdés
Úgy szokott lenni, hogy egyik napról a másikra magas lázam lesz, volt már 39,9 is. Aztán ami a legjobban aggaszt, az a légszomj. Olyan érzésem van, hogy nem kapok elég levegőt, mert valaki szorítja a mellkasom, vagy a nyakam. Ez főleg akkor szokott lenni, amikor bepánikolok. Volt már ilyen roham szerűm is, hirtelen levert a víz, és nem tudtam levegőt venni, csak sípoltam. Ma reggel a légszomj miatt el is ájultam, amikor ki akartam nyitni az ablakot. Az a fura, egyáltalán nem emlékeztem, hogy kikeltem az ágyból. Arra ébredtem, hogy a párom szalad hozzám, és felállítja, amit ellöktem. :S Voltam már kivizsgáláson, tüdőgondozóba. Azt mondták semmi. Múlt nyáron előfordult, hogy hirtelen láz, egy szuri az ügyeleten, aztán jobban voltam, majd rá két hétre megint lázas lettem. :S Mi lehet ez?
2011. júl. 28. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, de a legjobb lenne, ha elmennél dokihoz és addig járnál kivizsgálásokra, amíg ki nem derítik.
2011. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is menj el minél hamarabb orvoshoz, de ez a légszomj lehet lelki eredetű is, pánikbetegség vagy hiperventiláció is, amivel ne szabad játszani. Általában akkor jön kis ha hirtelen bepánikolsz, elkezdesz félni, vagy stresszelni. Minél hamarabb fordulj szakemberhez.
2011. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a tüdőddel elvileg nincs gond, akkor a láz aggasszon.

Meg jártál-e mostanság (kb az elmúlt fél évben) trópusi országban, ahol kedves dolgokat lehet összeszedni?

De leginkább keress valami jó orvost, aki hajlandó időt és energiát áldozni rá, hogy kiderítse mi a bajod!

2011. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen addig járj orvosról orvosra, amíg az egyik ki nem deríti, mitől lehetnek ezek! Lehet immunrendszeri probléma.
2011. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, az itteni orvosoktól akár meg is halhatok. Ha bemegyek a rendelésre, a doki rám se figyel, hanem internetezik. :(
2011. júl. 28. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
keress másikat! ez nem vicc!
2011. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!