Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegösszeroppanásra, szorongás...

Idegösszeroppanásra, szorongásra milyen szorongásoldó gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés
valami HATÁSOS kéne,ami vény nélküli.Nem hinném hogy ezek a teák oldják a szorongást,úgyhogy tényleg valami normálisat írjatok légyszives!
2009. ápr. 7. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Márpedig gyors eredményt vényes nyugtatóktól érhetsz csak el. nekem pszichiáter a Frontin szedése mellett az orbáncfű kapszulát írta fel, az vény nélküli, de lassabban fejti ki a hatását. (de amúgy tényleg hat)
2009. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a boiron cég gyárt egy ilyen készítményt. most meg nem mondom, mi a neve, talán standox, de nem tudom, kérdezd a győgyszerészt
2009. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Xanax, de sajnos vényköteles.
2009. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 éve pánikbeteg voltam és kipróbáltam mindenfélét ellene, de én részemről az antidepresszánsokat meg ezeket az erős nyugtatókat nem ajánlanám,mert könnyen függőséget okoz,viszont a probléma forrását nem oldja meg csak elnyomja...Én a homeopátiás szereket tudom ajánlani, a Boiron cégnek van egy Sedatif PC nevű homeopátiás gyógyszere,vény nélkül kapható.Szerinem hasznos lenne,ha felkeresnél egy természetgyógyászt,nekem bevált..

Nyilván a Xanax,Rivotril és ezek a gyógyszerek gyorsabban hatnak és erősebbek,de hosszútávon szerintem mégiscsak az lenne hatásosabb ,ha magadban rendeznéd el ezeket a dolgokat (amiben segíthet a természetgyógyász),még ha több időbe is tellik,mint beszedni egy gyógyszert,amit ki tudja meddig kell szedni?!

2009. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!