Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar az ilyen...

Fiúk, titeket zavar az ilyen külsejű lány?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt,mert nekem ilyen a testalkatom.

Kérdeznélek titeket fiúk,nektek tetszik az ilyen alkatú lány?


itt van 2 kép,ami úgy néz ki mint a testalkatom

[link]

[link]


A Válaszokat előre köszönöm!:)


2011. júl. 31. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
de miért nem magadról teszel fel képet? :D sztem amúgy semmi baj nincs vele... mármint az alakkal.
2011. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a lényeg az önbizalom. ha te is olyan önbizalommal telt vagy mint a lány a képeken,akkor a mellett h sztem sokkal szebb ha egy lány nem piszkafa,még szexis is leszel. szóval: szexi!! és puha.. meg a nagyobb ciciket is szeretik a fiúk. csak a csajok hiszik h a fiúk egy csontvázra vágynak.
2011. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én boldog lennék ilyen testtel


16/L

2011. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

ez még elfogadható

de ha ilyen vagy miért nem kezdesz vele valamit, örülj neki hogy nem 20 kilót kell fogynod hanem csak párat

2011. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Zavarni nem zavar:) Mifelénk a mi vidékünkön - kérlek ne sértődj meg, hiszen nem is te vagy a képen - úgy hívják, hogy "döbbencs" :)

Szerintem nincs ezzel baj, mert kinek a pap...legfeljebb a küszöbön nem ölben visz át az ifjú férj:)

2011. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagyok fiú, de hátha tudok Neked hasznosat mondani. Én egy "piszkafa" lány vagyok, és régebben sokan leszóltak ezért. Azt hitték, h én ilyen akarok lenni, mert tetszeni akarok a pasiknak, holott ugyanaz volt a problémám, mint a körülöttem lévő lányoknak, csak fordítva: ők fogyni akartak, én pedig hízni. De ugyanúgy, ahogy ők sem tudtak fogyni, én sem tudtam hízni. Sokminent próbáltam, szalonnát zabáltam éjszaka, stb... x) Mindegy, nem is ez a lényeg. A legtöbb "ducibb" lány azt hiszi, hogy a fiúk vagy a párjuk azért mondja, h jól nézel ki, mert nem akarja megbántani őket, vagy nem akarják a lány "nyavajgását" hallgani. Ez egyáltalán nem így van. Szerintem az én számból ez hitelesebb, mert én, mint piszkafa, elég sokszor hallgattam, hogy hízzál már, nincs mit fogni rajtad, stb... ti biztos nem hallgatjátok a pasiktól, h fogyjál már... egy nő attól nőies, hogy megvannak azok a bizonyos vonalak, és ezek egy hozzám hasonló piszkafán nincsenek meg... és mellesleg a széles csípő a termékenység jele, ami öntudatlanul is vonzza a pasikat. :) A lényeg, hogy semmiképp ne legyen önbizalomhiányod, őszintén mondom, hogy szeretnék hasonló testalkatot. :)

2011. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Őszintén, nekem sokkal-sokkal jobban bejönnek az ilyen alkatú csajok, mint a csontsoványak.
2011. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A KÉRDEZŐ VAGYOK.

Raktam fel magamról képet! Itt található.:

[link]

2011. aug. 1. 10:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Neked van némi testképzavarod, mert vagy 10 kilóval vékonyabb vagy a modell lánynál. ha ez nem tűnik fel, az gond, szóval nem az alakoddal van a fő probléma.
2011. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem senkinek szava se lehet kinézetedre ha az te vagy.
2011. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!