Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki alkoholt iszok...

Ha valaki alkoholt iszok gyógyszerre, kerülhet ilyen állapotba?

Figyelt kérdés

Hogy nem tudja,hogy hol van..


És amúgy milyen állapotba kerülhet még? Vagy ilyenkor mi történik?

Köszönöm!


2011. aug. 5. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
iszik*
2011. aug. 5. 09:53
 2/5 anonim válasza:

A legtöbb gyógyszer fogyasztása alatt szigorúan kerülni kell az alkoholt, mert egészen váratlan hatásokkal kell szembenéznünk. Van azonban néhány gyógyszercsoport, melyre nem jelentős, vagy nincs hatása az alkoholnak.


A köztudatban az él, hogy az alkoholfogyasztás a nyugtatók és az altatók hatását fokozza, de nemcsak ez történhet. Sok más hatóanyaggal is kölcsönhatásba léphet és egészen váratlan hatásokat okozhat.


Olvasd el a következő linket: [link]


Ebből mindent megtudhatsz. Ne próbálkozz ilyenekkel!

2011. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertől függ. Nyugtatóra ivott alkoholnak lehet ilyen hatása. Antidepresszánsoknál ennél sokkal durvább is. Szívgyógyszerekre fogyasztott alkohol betehet a keringésnek rendesen. Amúgy meg nagy általánosságban a gyógyszer-alkohol kombináció rendesen odatesz az agysejteknek és/vagy a májnak, sokkal jobban, mint ha a kettőt külön szednéd.
2011. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer már jártam így, bár nem ez volt a cél.


Szülinapot ünnepeltünk, de már reggel óta fájt a fejem. Egy vendég adott nekem egy fejfájáscsillapítót, amit csak receptre lhet kapni, tehát elég erős volt.

Buli lévén én meg alkoholt is ittam aznap este.


Az egészből kb. 5 kép maradt meg, nem sokra emlékszem. Nem voltam fáradt, nem dülöngéltem, vagy ilyesmi, csak nem emlékszem a éjszakára.... :)

Szerencsére semmi rossz dolog nem történt, csak jó volt a buli. :)

2011. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet emlékezetkiesés, de az is lehet, hogy meghal!!
2011. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!