Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez miért van? 12/L (bővebben...

Ez miért van? 12/L (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Amikor sokáig ülök,vagy fekszek,és felállok/kelek,akkor olyan 5 másodpercig nem látok semmit,sötétség van,és kicsit a fejem is fáj ebbe az 5 másodpercbe,utána újra látok.Ez miért van?Baj?Normális?Másnak is van ilyen???Köszönöm a válaszokat előre is!:)

12/L


2011. aug. 8. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nekem is szokott lenni... de csak ha alszok, utána felkelek és felállok akkor elszédülök, és nem látok.


13/L

2011. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ki az a jancsi? ***** válasza:
valami van a vérellátásoddal de ne aggódj teljesen normális
2011. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én kicsit szédülni szoktam. Nem tudom hogy te miért "sötétséget" látsz. :/
2011. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez szokott lenni,szinte minden felállás után. Nem tudom,hogy miért van,vagy normális-e :/

15/L

2011. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rövid időre leesik a vérnyomásod. Aztán rövid idő alatt rendeződik. Nem ritka eset ez. (Vegetatív disztónia.)
2011. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
teljes sötétség, csőlátás és kitisztul a kép :D ez azért van mert hirtelen állsz fel, és a vérnyomással függ össze, ez nem baj másoknál is előfordul
2011. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. aug. 8. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen.Volt úgy hogy felkeltem és annyira hogy elsötétült minden, és azt sem tudtam mi van neki mentem az ajtónak.Hirtelen kitisztult minden utána, hát nálam időközönként van nem mindig de néha előfordul.

14/L

2011. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alacsony véenyomás miatt van,igyál napi 2 liter vizet,hátha segít
2011. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!