Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nehezen...

Tényleg ennyire nehezen viseli a bőröm a "rosszabb" ételeket? (lent)

Figyelt kérdés

Kifejtem érthetően is, kezdem azzal, hogy régen kövér lány voltam, folyton ettem a chipset, ittam a kólát, sokat jártam mcdonald'sba és ettem mindenféle rossz kaját. Akkor nem érdekelt hogy hogy nézek ki, és nem tudom azt sem hogy akkor milyen állapotban volt a bőröm. Most meg már úgy élek mint egy laza diétás, sokszor kevés evés, sok gyümölcs, víz, sport minden. De a bőröm csúnya. Lehet hogy azoknak köszönhetően amiket régen ettem illetve nem is ápoltam egyáltalán. Ha normálisan eszem úgy ahogy szoktam, akkor szép a bőröm, alig vannak néha pattanásaim is, viszont van mikor képtelen vagyok betartani nemhogy az étkezéseket, mást sem, azt eszem amit tudok, ha napokig alig vagyok otthon, épp hogy aludni tudok, akkor valahol enne mis kell ugye, ilyenkor előjön megint egy mcdonald's, vagy kínai (de abból is "csak" kis adag mert már az is sok és felfújódok tőle). De pl mostanában is anyum így összevesz mindent, valamilyen szinten még úgy érzi hogy szeretem a nassolnivalókat, és minden nap eszem egy kis fagyit, croassont, pogácsát vagy valamit. És pár nap alatt kijött rajtam annyi pattanás, hogy a hajamat tépem, mert iszonyúan látszanak, hiába próbálom sminkel eltakarni, mert napfényben például a smink is látszik rajtam vagy nemtudom, látom a korrektor kis darabkáit vagy az alapozót is. Ragyásabb az arcom, a miteszerek jobban látszódnak, és egyszerűen rossz rám nézni. És már nem egyszer észrevettem ezt. Ennyire éreztetni akarja velem a bőröm hogy egyek mindig normálisan ha meg nem akkor megbosszulja ezzel? :S

18/l


2011. aug. 17. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. A bőröd azonnal jelzi, ha valami nem esik jól a szervezetednek! nálam nem ennyire drasztikusan,de hasonló a helyzet a csokitól, a mogyorótól, a fűszeresebb kajáktól.
2011. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú, értem :( Köszi a választ! Megpróbálok akkor még normálisabban enni.
2011. aug. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!