Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig lehet szedni az...

Mennyi ideig lehet szedni az ezustkolloid oldatot?

Figyelt kérdés
En egyszer szedtem 5 napot,aztan 1 het szunet utan 3 napja szedem megint.Tobb problemam is van,ami miatt szdem,es nagyon meg vagyok elegedve vele.A gyomorproblemamra,belso gombakra,torokgombara,meregtelenitesre szedem,es azt szeretnem tudni hogy mennyi ideig szedhetem hogy ne okozzon gondot,mert azt hallottam idovel lerakodik az ezust a vesebe,stb.Aki mar szedett,vagy hallotta,legyszi segitsen!!Elore is koszonom.
2011. aug. 18. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
5 nap az kevés. Azt hiszem 3 hónap aztán 3 hónap szünet, de nézz utána, mert már nem vagyok biztos benne.
2011. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Probaltam mar utana nezni,csak az a baj,hogy mindenhol masat ir,es nem tudom melyiket kovessem:-))Ezert is kerdezem inkabb itt,hatha itt tobben tapasztaltak:-)
2011. aug. 18. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Belső gomba? Torokgomba? Méregtelenítés?

Anyám borogass. Ha a hülyeség fájna...


Szedd minél tovább, úgyis ritkán látni a toxikológián argyriás beteget.

2011. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ertem ilyen barom ember miert kell ide irjon,...????Szerintem az ilyeneknek nem itt a helye,...ide tanacsert fordulnak az emberek,nem leblamalasert,...de hozzaerto emberke lehetsz,Atya Isten!!Kulonben orvosi tanacsra szedem az ezust oldatot,nem sajat fejem utan,mert az emliett problemakra eddig nem hasznaltak a draga jo gyogyszerek,csak megtobb gondot okoztak,ezert ajanlottak a termeszetese gyogymodot!OKOSTOJAS!!!Es mi az hogy a hulyeseg fajna?Szerinted en magamtol szedem ezeket a problemakat,a gombat,stb?Kivizsgalas erdemenyei,es evek ota tarto kezelesek utan is ugyanitt tartok,csak artottam a sok szar gyogyszerrel,...de te aztan biztos jobban tudod!!!
2011. aug. 21. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!