Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tud-e a Bayern Gold Kft-ről...

Tud-e a Bayern Gold Kft-ről valamit? Aki egészség megőrzés céljából tart előadást meghívóval rendelkező embereknek.

Figyelt kérdés
Tombolán sorsol műszaki dolgokat,amit drágán megvetett.Ha valaki tud erről valamit nagyon kérem írjon.Válaszokat előre is köszönöm!!!
2011. aug. 22. 15:52
 1/8 A kérdező kommentje:
!!!Sűrgős!!!
2011. aug. 22. 16:24
 2/8 anonim válasza:
Én is ott lehettem Ibrányban, ahol ön! Én sem találtam róluk semmit. Nekünk lemaradt az ajándékcsomagból a maszírozó fejek. Hivtam a 0696-517899-es azámot, ahol megadták a Bayern gold számát, 0696-831282 ott is csak üzenetrögzítő volt amire rámondtam a problémámat. Kár, hogy nem lehet őket megtalálni!
2011. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ÉRTEM. HÁT MINKET IS ÁTBASZTAK.
2011. aug. 26. 12:37
 4/8 anonim válasza:

Szociális ápoló gondozó vagyok, egyik gondozottam volt az előadásukon. Azt mondták, hogy nyert egy kétszázezer forintos kedvezményt, amit beválthat, ha megveszi az akkor kedvezményes áron árult "579999 Ft-ért" adott masszírozó fotelt, így "csak" 379999 Ft-ért. A néninek 82000 Ft a nyugdíja, s van már hitel a nevén. OTP hitelt vetettek fel vele. 48 hónapos törlesztő részlettel havi 14393Ft-ot kell fizetnie. Akkor azt mondták max. 12000 Ft lesz. A kölcsönszerződést kitöltetlenül íratták vele alá. Nem értem az OTP miért nem utasította vissza a kölcsönt. Ha ház felújításra kérte volna akkor visszautasították volna.A gondozottam azt mondja, ha tudta volna, hogy ennyibe fog kerülni, akkor nem kérte volna, most keresem, hogyan mászhat ki ebből.

Volt az előadáson egy hölgy, akinél nem volt pénz, amikor el akart menni a beígért ajándékkal, azt mondták, hogy a 30%-át ki kell fizetni, és nem engedték ki a teremből.

2011. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ajakiri válasza:
Kérem értesítsen engem mindenki, akit N E Vital kft alias Bayern Gold kft már átvert. Csak közösen lehet valamit elérni ilyen cégek ellen. Nevem: Luht Lembit. telefonom: 06 30 555 0873 email luhtlembit@gmail.com Előnyben a email, mert a "tisztes cég" képviselők és tévedhetnek erre az oldalra
2012. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A mai nap 75 éves édesanyámat vezették meg. 370 ezer Ft-ért vetettek meg vele műszaki cuccokat. 50ezer Ft foglaló díjat vettek át és aláírattak vele egy kölcsönszerződést úgy hogy édesanyámnak azt mondták hogy havi 10ezer Forintonként törleszthet. Hogy erre bevontak egy pénzintézetet erről szó sem volt.... Az aláírt papírokból nem kapott saját példányt így most retteghetünk. egy papírunk van amin az szerepel hogy 5 napon belül visszaadható a cucc. Van valami tapasztalat, hogy lehet kimászni ebből az ügyből?
2012. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Minden károsultnak üzenem, a papírokon szerepel egy budaörsi ügyfélszolgálat és telefonszám. 5 napon belül visszaviheti a cuccot, szó nélkül visszaveszik és utalják az átvett foglaló díjat.
2012. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 HoratiusKkl válasza:
A mai napig csinálják az átverősdit, kedden a szüleim dőltek be nekik. Egy szerintük 600 ezret -utána néztem, Vaterán vadonatúj, bontatlan dobozban 35000- érő konyhai robotgépet tukmáltak rájuk "potom" 370 ezerért, mivel a tombolájukon megnyerték a 230 ezres fődíjat. Plusz adtak hozzá "ajándékba" még 3 gépet (1 db takarítógépet, 1 db gőztisztítót, 1 db vízszűrőt), rákerestem neten, max 120 ezerért mind a négyet meg lehet vásárolni. Szerencsére a szerződés hátulján le van írva, hogy 8 munkanapon belül indoklás nélkül felmondható és tőlünk nincs is messze a budaőrsi telephelyük, úgyhogy 2 nap múlva már le is adtuk az "értékes" cuccaikat.
2013. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!