Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosság mellékhatásának...

Orvosság mellékhatásának köszönhetően izzad csak a hátam nyaktól derékik annyira, hogy csavarni lehet a vizet a pulcsimból. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
lassan 2 éve voltam kórházba depresszióval. Cipralex és Zipralex nevezetű nagyon erős antidepresszánsokat kellett szednem. Az orvos mondta hogy a mellékhatások gyakran lépnek fel, általában hormon háztartást zavarják be. De voltam pajzsmirigy vizsgálaton, bőrorvosnál és minden elképzelhető orvosnál ami okozhassa ezt a nagyon erőteljes izzadást de egyik sem talált semmit sem. Nem merem nyáron emberek közé menni mert mind rosszallóan néznek rám.. mindha hibásnak néznének :S lassan emberundorom lesz :( Ha tudnátok mondani olyan orvosságot amely segítségével megtudnám szüntetni az izzadást nagyon hálás lennék. De ha olyan orvosságról, házi módszerrő vagy bármiről tudtok ami kiűzi a szervezetemből az orvosság mellékhatását az is megfelelne teljes mértékben. Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. aug. 26. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az egyetlen, ami segítene (hagyományos orvosok ezzel nem foglalkoznak) az a Schüßler-só "NR: 2" (Calcium phosphoricum D6).


Ez egy homöopátikus orvosság. Úgy tudom, M.o.-on is mindenhol kapható gyógyszertárakban, ill. megrendelhetö. Kb. 3-10 EURO egy üveg, 10 gramm, benne kb. 1000 gombostüfejnyi golyócskákkal. Hónapokig elég a tartalma.


Ebböl vegyél be minden nap 2x5 öt, ha golyó formában van, ha tabletta formában, akkor naponta 2x1 tablettát (reggel és este).

Az elsö napokban lesz egy átmeneti rosszabodás, ami mutatja, hogy a szer hat, tehát ez kívánatos! Utána egyre jobb lesz minden, nemcsak testileg, hanem lelkileg, szellemileg is. (Elmúlik töle a depresszió, félelmek megszünnek, de még más nagyon sok jó hatása van, sok betegség eltünik töle. (csontritkulás, rossz fogak, kövérség, vagy éppen az ellenkezöje, stb.)

Az egyetlen kellemetlen, hogy a babkávéról le kell mondanunk, mert az erösen lecsökkenti ill. meg is szüntetheti a hatást.

Addig szedd, amíg szükséges és még egy kicsit tovább...

(Akár hónapokig, évekig).


Gyors javulást kívánok és örülnék, ha majd egyszer "beszámolnál"!!

2011. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A depresszió már kb 1 éve elmúlt... azóta 57 kg vagyok rendesen eszem semmi rosszkedv. Akkor is jó ez az orvosság ha cska a mellékhatás kiűzésére vagy a izzadás elnyomására szeretném szedni? és nincs valami mellékhatása? mert nem szeretnék egy hibát kijavítva 2 újjal szenvedni ismét :S
2011. aug. 28. 23:16
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, akkor is jó.

SEMMI mellékhatása nincs, akkor nem is ajánlanám...


Ez csak egy minerális só, kálcium, de homöopátikus formában, ez nagyon fontos, mert így nem lehet se felül se aluladagolni.

2011. aug. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kiegészítés:

...és foszfor, természetesen.

2011. aug. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ^^ Már most többet segítettél mint az összes orvos összesen akiknél megfordultam :D pedig voltak páran :D
2011. aug. 29. 23:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!


Majd azért jelentkezz, hogy hogy alakúltak a dolgok...

2011. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na szia ismét ^^ Még csak most jutottam hozzá az orvosságho mert nálunk szlovákiában nemnagyon volt a patikákban. Apum vett most győrbe... Nem is tudtam h midnen egyes só részét külön adják. Megvetettem a 11-est mert azt írják izzadás ellen.
2011. szept. 5. 15:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves,


de én meg a "NR 2"-mondtam Neked, nem a 11-est...

Az még jobb lett volna, ha föleg nyak és derék között izzadsz!!

A 11-es föleg lábizzadás ellen (meg néha tarkóizzadásnál) jó.

No mindegy, azért szedd, de jó lenne majd legközelebb a 2-est is hozzávenni, és akkor szedheted naponta felváltva is, ha akarod!


Meg szabad kérdeznem, mennyibe került?

Èn nem Magyarországon élek és ezért szeretném tudni, mert másoknak is szoktam itt a fórumon ilyesmit ajánlani.


Jelentkezel újra, majd, ugye?

Szia!

2011. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja igen!

Ha a "Silicea D 12"-öt (ez a 11-es) szeded, abból böven elég naponta 1 tabletta!

2011. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
huh de megnyugodtam :D mer vetettem 2-est is fogcsikorgás ellen.. azt olvastam az ellen is jó :D akkor a 2 est fogom szedni csak :D Köszönöm szépen :D akkor lassan elkezd hatn iremélem és majd szólok hogy hogy alakultak a dolgok :D
2011. szept. 6. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!