Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmebeteg lennék? Komoly kérdés

Elmebeteg lennék? Komoly kérdés

Figyelt kérdés
Ha az utcán sétálok mindíg úgy érzem hogy követnek,meg akarnak ölni.Tegnap előtt jött 1 pali mellettem és a nyakához kést szorítottam mert azt hittem meg akar ölni engem.Gyakran látom úgy hogy készülnek engem megölni.És gyakran fantáziálok arról hogy milyen jó lenne pár embert csak úgy viccből megölni.Milyen betegségem lehet?
2011. aug. 30. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Huu, remélem, nem egy városban lakunk...

Az, hogy ennyire félsz, az lehet paranoia, de micsoda, hogy kést szorítottál a torkához valakinek??? Vagy ezt csak gondoltad??? Meg hogy meg akarsz ölni valakit???

2011. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%
Feltétlenül fordulj orvoshoz!
2011. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Kezeltesd magad!!!
2011. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
nemesi őseid vannak?
2011. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Az nem normális, hogy arról fantáziálsz, hogy jó lenne pár embert megölni. A helyedben én kezeltetném magam. Abba nem gondoltál bele, hogy ha valaki torkához kést szorítasz, annak következményei lesznek?
2011. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 skarma ***** válasza:
87%

Paranoia, agresszió... feltétlenül fordulj valaki szakemberhez!

Nem normális sem az, hogy ennyire félsz, sem az hogy a haláltól való félelmed ellenére másokat is a halálba küldenél.

2011. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
88%
Amennyiben igaz, amit írtál, menj pszichiáterhez!
2011. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
81%
ezek elég erősen antiszociális személyiség zavar tünetei , fordulj orvoshoz de ilyen panaszokkal első körben messzire kerüld el a pszichiátereket !!!! Pszichológushoz kellene elmenned aki később esetleg tudna ajánlani egy terapeutát
2012. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HutOfBabaYaga válasza:
Tegnapelőtt...
2023. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!