Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 16 évesen elkezdek konditer...

Ha 16 évesen elkezdek konditerembe járni, attól megállhatok a növésben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 10:57
 1/9 De Puta Madre ***** válasza:
43%
Ezt ki terjeszti? Nem állhatsz meg.
2011. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ki az a jancsi? ***** válasza:
27%
jó akkor az első kommentelő semmit nemtud az egészről(már bocs) elmehetsz kondiba az még nemgond csak ne terheld meg a gerincedet nagy sulyokkal (ennyire kell figyelni leginkább)szép egyenesen tartsd a hátad súlyemelés közben és nemfogsz megállni a növésben énis 15 évesen kezdtem el és még mindíg növök most vagyok 16 és 1 év alatt7cm
2011. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
16 évesen kezded a kondit,szerintem még azzal rá érsz,legalább két évet várj,mert ha például izmosodni akarsz akkor se fogsz egy bafdy bilding lenni , korhoz van kötve az erősebb izmosodás.Gáz de ez van.
2011. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 De Puta Madre ***** válasza:
56%

Egy év kondizással "kicsit" le vagy maradva, szerintem ne szólj semmit. A kérdés nem úgy hangzott, hogy "ha szabálytalanul végzem ezt meg ezt a gyakorlatot, akkor lesz-e bajom", szóval nem is erre feleltem.

Vagyis kérdező: elkezdhetsz járni.

2011. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
kizárt hogy megállnál benne :)
2011. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ki az a jancsi? ***** válasza:
41%
mitvan korhozkötve??ilyenkor akkor is nő az izma ha ránéz a súlyzóra te analfabéta ne is szólj bele ha nemértesz hozzá énsem álltam meg a növésben és mindenki meglátja rajtam hogy gyúrok kb 2hónap alatt 5kiló izmot tudtam felépíteni és az marhasok(16évesen kezdtem és már ennyi nem vicc)
2011. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ki az a jancsi? ***** válasza:
36%
bocs 15 évesen már összekeverem a számokat
2011. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

:D vicc vagy csávó!


kérdezőnek: természetesen elkezdheted, de jó lenne egy edzővel legalább párszor átvenni a gyakorlatok helyes végrehajtását

2011. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

leszo.pott a barátnőm, megállhatok a növésben, ISTENEMMM!

tinédzserként is szabad ám úgy csinálni, mintha gondolkodnánk!

Jancsi meg.. ő ne csináljon sehogy. suli, olvasás este meg elég alvás..

2011. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!