Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan előzhetném meg a...

Hogyan előzhetném meg a mandulagyulladást?

Figyelt kérdés
Már jó pár éve mindig mandulagyulladással megyek orvoshoz. Az nem csinál semmit. "Ha nincsenek tünetek, akkor nem szoktuk gyógyítani". Gennyes a manulám, meg straphilococcus aureus(lehet, hogy nem írtam helyesen) fertőzés mindig visszajön. Emellett állandóan köhögök. Száraz köhögés, mintha valami kaparná a torkom és ezt ki kell köhögnöm. És minden reggel, ha éppen gennyes, akkor szúr a mandulám. Ma megyek megint orvoshoz. Szóval ha éppen elmúlik az aktuális gennyesedés, akkor mit tehetek, hogy ne jöjjön vissza újra?
2011. szept. 13. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezellen már semmit. Ki kell vetetni. Én 20 évig szenvedtem vele, majd kivetettem mikor már éjszaka levegőt nem kaptam tőle, mert annyira nagy és gennyes volt. Ne halogasd mert csak rá megy a többi szervedre és beteges leszel.
2011. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, ha ez az egyetlen megoldás...

Ha éppen sor kerülne rá, 18 éves vagyok. Én úgy hallottam, hogy csak a kicsitket altatják el. Én nagyon félős vagyok, nem is szeretem, ha a torkomba nyúlkálnak. Azt se bírom, ha az orvos megnézi a mandulámat azzal a fém izével.

18 évesen lehet azt kérni, hogy altassanak el?

2011. szept. 13. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérni lehet, de nem fognak. Én nem féltem, de iszonyú elmékeim vannak a műtétről. Rettenet volt. Nem akarlak kiábrándítani, de én nagyon szenvedtem. Az injekciót amit a mandulám mellé nyomtak éreztem nem kicsit, és a jobban fájós mandulám levágását is éreztem, nem sokat hatott az injekció. Így 4 év eltelte után is szokott fájni a mandulám helye, bár nem tudom miért. De sztem nincs más választásod, csak a műtét, és altatni nem hiszem hogy engedik.
2011. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!