Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Lehet ezzel valamit...

Segítség! Lehet ezzel valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
14F. Térdízületi rendellenesség a térdemben. Terhelésre a csont megrepedezett, így hajlításra nagyon fáj. (parkour+streetball, nagyon fontosak!:( ) 4 hónapot végigszenvedtem, próbáltam EGYÁLTALÁN nem rá állni, nem erőltetni, 3 és 6,5 óra közötti időket töltöttem rendelőkben, röntgenen, MR-en stb. 4 hónapot vártam. Annyit modntak ez ilyen lesz 18-21 éves koromig. De nem várhatok addig! Megmondták hogy mi a bajom de semmit nem tettek azért hogy jó legyen. (k ö csög orvos is volt, de majd megyünk másikhoz is, remélem több sikerrel) Bármit megtennék hogy jó legyen, nem kell tökéletesnek lennie, de ne fájjon! Ne akadályozzon! Pénz nem számít! Bármit kipróbálok amiben van 1% esély is hogy jó lesz. Már nagyon korlátoz, semmit nem tudok csinálni amit eddig :(
2011. szept. 15. 20:43
 1/5 Rheeza ***** válasza:
Gratulálok hogy ilyen rendellenesség mellett ezeket a tevékenységeket űzted és extrán terhelted magad. Talán előbb kellett volna ezen elgondolkodni.
2011. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokat kértem! Egyáltalán nem tudtam a rendellenességről mert látható jele nem volt, és a parkour+streetball volt az erőltetés. Hirtelen nem tudtam ráálni, azóta nem űzöm ezeket.
2011. szept. 16. 20:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Még rosszabb. Egész eddig harcművészetet akartam tanulni (volt benne tapasztalatom a break [tánc] miatt) de nem találtam. Erre itt a városba jött egy csoport akik tanítanak thai boxot kungfu fajtákat stb.. És én nem vehetek benne részt, pedig ezt is legalább annyira akartam mind msot azt hogy jó legyen a lábam :(
2011. szept. 21. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha befejeződött a növésed akkor fognak tudni műteni
2011. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, ezt én is leírtam. De nem várhatok :@ Lehet gyerekesnek tűnik, de ezt így nem.. Erre alapoztam mindent. Az életem 80%-át (a tanuláson kívül) a break, a streetball, a harcművészetek és küzdősportok, a parkour töltötte ki. ÉS ezt nem hagyhatom abba! Nem válthatok életstílust egyik napról a másikra, csak azért mert szerencsétlenül fejlődött ki a térdemben valami. Csak van rá megoldás. Bármi! bármi szóba jöhet, nyitott vagyok mindenre!:(:( Inkább kibírnám egy hétig olyan fájdalommal hogy lassan belepusztulok, csak utána legyen annyira jó hogy az egyik ilyen dolgot művelhessem! Inkább megtanulok újra járni, és pusztulok a kórházba egy hónapot mint ez! Megtanultam mindezt 7 év alatt, és folytathatnám is, de nem tudom! Fogy az idő az otthon ülős napokkal, nem várhatok 18-21 éves koromig hogy aztán megint előröl kezdjem. Nem azért hasadtam szét az edzésekben hogy csak úgy eldobjam. Nem!:@ Fontos rész, ezért írom nagybetűvel hogy aki lusta végigolvasni annak is kitűnjön: HA KELL ADOK RÖNTGEN KÉPET, MR EREDMÉNYT, ULTRAHANGEREDMÉNYT, MINDENT.
2011. szept. 21. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!