Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MEnnyire fájhat a fülbelövés?

MEnnyire fájhat a fülbelövés?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj?Persze a cimpámba szeretném...Ez már pc-nek száámit?? :)Nagyon félek.Ez a lesz a bal fülembe a második fülbevaló!!

13/L


2011. szept. 20. 14:53
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem fáj. Egyet pislogsz és már be is lőtték. Utánamondjuk picit fáj... De ki lehet bírni. :)
2011. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak egyetlen pillanatra fog fájni, ne aggódj! :)
2011. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A többire is válaszoljatok klécciii :) amugy meg köszii 13 évesen ez megengedettnek számit??
2011. szept. 20. 15:38
 4/7 bánomisén ***** válasza:

Ha a nyolcadik fülbevalód lenne, akkor sem lenne számítógép. Piercing sem. A fülbevaló az fülbevaló.

Egyébként egy pillanat az egész, mire föleszmélsz, már kész. Utána viszont figyelj oda, hogy a még friss seb ne fertőződjön el (ne matasd koszos kézzel), és forgasd a fülbevalót naponta többször, amíg be nem gyógyul teljesen.

2011. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönööm..csak apa nemengedi anya meg igen.. :S nemtudom mielsz.
2011. szept. 20. 16:38
 6/7 anonim válasza:

én most voltam fülbelövésen egy órája:) keresgéltem én is itt a kérdéseket hogy mennyire fáj,igazából annyian írták hogy fáj,már kezdtem megijedni. az igazat megvallva nem éreztem semmit:D

14/L

2011. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
má voltam ..és hnap is meek mertabalba 3-at rakatok köcce
2011. nov. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!