Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami bioptron lámpa...

Van valami bioptron lámpa különböző színű fényekkel. Hogy segít bármit is meggyógyítani?

Figyelt kérdés
Többektől hallottam már, hogy különböző színekkel megvilágítva (persze sima hétköznapi fény nem segít) különböző testrészeket, segít a gyógyulásban. Ez igaz, vagy csak valami nagyon jó reklámfogás?
2011. okt. 23. 17:34
 1/5 anonim válasza:
Használ! Tapasztalat.:)
2011. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez igaz, nem átverés! :)

Bioptron lámpa 3 formában (különböző nagyságú szűrőátmérővel rendelkeznek 4,11 és 15cm) létezik és ezekhez lehet venni színterápiát.

Sok mindenre jó egy két példa:

- pattanásokra

- fájdalomcsillapításra ( megszünteti a fájdalmat vagy csillapítja az intenzitását)

-fizioterápiánál is használnak ilyet

-sportorvosok is használnak ilyet

- arcüreggyulladásra is hatásos

huh lehetne sorolni jó sok mindenre jó a lényege, hogy felgyorsítja a gyógyulást illetve ugye csökkenti az esetleges fájdalmat, gyulladásokat.


Érdekel még az ilyen készülék, vagy már esetleg sikerült beszerezned is egyet? :)

2013. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párom ex-e lenyúlta a páromtól (kölcsönkérte, majd nem volt hajlandó visszaadni, arra fogta, hogy a gyerekének sűrűn szüksége van rá) Én sosem használtam, még talán a kezembe sem fogtam, de a párom meg annyira mondja hogy kéne neki (mert kifekélyesedett a lába), aztán fogalmam sem volt, hogy jogosan parázik érte ennyire. Mivel állítólag nem 2 forint volt, így nem hiszem hogy vennék most egyet.
2013. jan. 23. 13:21
 4/5 anonim válasza:

Hát igen, nem 2ft az már biztos,viszont hosszú távon kifizetődő!:)

Veszprémen belül tudom hogy hol lehet ilyet beszerezni,de más városba nem.

2013. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bezepter válasza:

Szia!

Kérdésedre a válasz: A szivárvány 7 színe van a színterápiában a Bioptron fényterápiás készülék mellé! A meleg színek a stimuláló, gerjesztő színek, ha a szervezetünkben bárhol alul működés van ezekkel a színekkel tudjuk a hatékonyságát, működését fokozni a "lámpának"!

A hideg színek a nyugtató színek, ezeket akut fájdalomcsillapításra, megnyugtatásra használjuk!

Meleg színek és hatásaik:

Vörös - Aktivizál és Vitalizál

Narancssárga - Megújít és Felélénkít

Sárga - Erősít és Felderít


Hideg színek és hatásaik:

Zöld - Egyensúlyba hoz és Ellazít

Kék - Enyhít és Megnyugtat

Indigó - Tisztít és Összetart

Lila - Inspirál és Feltölt


A különböző színek különböző frekvencián rezegnek ami azt jelenti hogy a bőrszövet különböző mélységébe hatolnak be!


Példát is tudok neked mondani hogy hatásos: 3éves kislányomnak fájt a füle: Először kékkel a fájdalomcsillapítás gyanánt, majd az alapszínnel a sárgával kezeltük a fülét és 10perc alatt elmúlt neki a fájdalma!

2013. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!