Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az, amikor nem tud...

Mitől van az, amikor nem tud az ember nagy levegőt venni, mert köhögnie kell tőle?

Figyelt kérdés
Néha van olyan, hogy nap végére olyan furán érzem a tüdőmet, és úgy érzem, mintha nem tudnám kihasználni a vitálkapacitásomat. Ha mégis erőltetem, és egy jó mély lélegzetet veszek, iszonyúan kell köhögnöm utána, szinte abba se tudom hagyni, mert a köhögés miatt megint mély levegőt veszek, attól még jobban kell köhögnöm... és ilyenkor piciket lélegzek, és órák alatt elmúlik. Mitől lehet?
2011. okt. 26. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
száraz vagy hurutos? mennyi ideje érzékelted ezt magadon?
2011. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Száraz. És mondom! Csak akkor jön a köhögési inger, ha mélyet lélegzek.
2011. okt. 26. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:
ha általában akkor történik ez, amikor rossz idő, vihar van, akkor baj. nekem akkor volt ugyanez, amikor kilyukadt és összeesett a tüdőm. (pneumothorax)
2011. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jézusom, és mitől lyukadt ki? Nekem egyszer pl. azután volt, hogy sok virágport lélegeztem be, de máskor meg nem tudtam mihez kötni, esetleg fáztam, és azt hittem megfáztam.
2011. okt. 26. 00:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt nemrégiben egy megfázásnál, de pár nap után elmúlt. Nem kell mindjárt a legrosszabra gondolni.
2011. okt. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolok a legrosszabbra, csak érdekel mi játszódik le ilyenkor a szervezetemben. Egyébként meg mitől lyukadt ki a tüdeje a kettővel előző hozzászólónak?
2011. okt. 26. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem akkor van ilyen ha sokat futok. veszek levegőt,és egyből köhögnöm kell,ez miért van?:O
2011. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemlehet, hogy asztma?
2014. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!