Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nyírfacuko...

Mi a véleményetek a nyírfacukorról?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri az árát? Tényleg jobb, mint a kristálycukor?
2011. okt. 28. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A családunkban nem vált be , erős hasmanést okozott!
2011. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlen! Tudniillik a finomított kristálycukor semmire sem jó, sőt mivel erjed a belekben, a gombák melegágya. Savasodást okoz és kivonja a kalciumot a csontokból és a fogakból. Ennek utána nézhetsz.

A nyírfacukor csak 5 atomos szerkezetű, ami azt jelenti hogy nem erjed! A glikémiás indexe nagyon alacsony, tehát még cukorbetegek is fogyaszthaják.

Egyre vigyázni kell: eleinte csak kis adagokban szabad használni, amíg a szervezet hozzá nem szokik. Kávéskanálnyi mennyiséggel kezdeni és hétről-hétre emelni az adagot, mert könnyen okozhat hasmenést. Én már 1,5 éve használom és nagyon szeretem.

2011. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm:)
2011. okt. 28. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem használok semmilyen édesítőt (kivétel a méz a kávémba :)), de "csatlakozom" a második válaszolóhoz. Ha lenne igényem az édesítésre, én is ezt használnám.
2011. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. Sosem okozott hasmenést nálam. Süteményekbe is használtam nagyobb mennyiségben, még úgysem okozott gondot. Semmi mellékíz. Arányaiban uannyit kell belőle használni, mint a sima cukorból viszont 5x annyiba kerül sajnos.
2011. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is használjuk. Eleinte okozott egy kis hasmenést, de mára már semmi gond. Használjuk mindenhez. Sajnos nagyon drága, ezért kevéssé édesítünk.
2012. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!