Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett anyukámmal? (SOS)

Mi történhetett anyukámmal? (SOS)

Figyelt kérdés
ma 16:13-kor felhívott hogy fáj a melkasa és a háta ha levegőt vesz, és megkérdezett engem hogy lehet-e tüdőgyulladás mert nekem volt. mondtam neki hogy ne várjon holnapig hanem egyből menjen az ügyeletre, azt mondta rendben csak előtte hajat most mind1. és megígérte ha végez felhív de nem lakik messze az ügyelettől autóval is vitték de nemhívott fel és hiába hívom vagy nemveszi fel vagy kinyom. lehet csak sokat kell várnia vagy lehet komolyabb problémája is?? légyszi normális válaszokat nagyon be vagyok sz*rva .15/f
2011. nov. 1. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos akár szívprobléma is lehet a jelekből ítélve. Ne késlekedj, hanem menj utána az ügyeletre!
2011. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hálistennek nincs nagy probléma csak kicsit meghült sikerült elérni.


bemenni nemtudtam volna mert nagyszüléknél vagyok félóra buszozás be a városba meg míg beérek és megtalálm +30 perc lett volna de nagyon szépen köszönöm a segítséget.

2011. nov. 1. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mellhártya, vagy tüdőgyulladás. Persze egyikkel sem lehet játszani, az jó, ha az ügyeletre ment. Azt is tudni kell, hogy ilyenkor az ügyelet is csak csökkentett létszámban dolgozik. Valószínűleg azért nyomja ki a készüléket, mert még nem végeztek a vizsgálatokkal, és bent a csörgés zavarja a csendet.

Ettől, ha tudsz, utána mehetsz, de szerintem (remélem) közvetlen életveszélyben nincs.

2011. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!