Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, és 1 éve...

17 éves vagyok, és 1 éve tejeskávézom. Ma reggel nem ittam, és egész nap fájt a fejem. Ez akkor koffeinfüggőség? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen,a koffeinelvonásnak lehet tünete a fejfájás:D

Mit cisnálj?igyál meg egy tejeskávét,vagy szokjál le róla. De kivánom,hogy ez legyen a legrosszabb szokásod az életben:D

2011. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen az. Igyál minden nap egy kávét, az még nem fog megártani. Sőt...
2011. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eric_one ***** válasza:
A koffein serkentő hatású, stimulálja a központi idegrendszert, fokozza a szív és veseműködést. Felelőtlen fogyasztása ugyanakkor növeli a stresszt, a szívkárosodás és a csontritkulás veszélyét, lehetetlenné teszi a pihenést. Én javaslom a tea fogyasztását, mivel az úgyszintén élénkítő hatású, ellenben egyenletesen szívódik fel és nem hirtelen. Valamint lehet kapni koffeinmentes kávét, és csökkentett koffein tartalmút is. Ebben cikória van. Tehát van alternatíva arra hogy vigyázz egészségedre.
2011. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!