Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogériában kapható vitaminokb...

Drogériában kapható vitaminokból, táplálékkiegészítőkből bevennétek?

Figyelt kérdés

Hullik a hajam és a bőrgyógyászom azt mondta szedjek A vitamint + cinket, és mondta hogy a dm-ben lehet kapni. Én vettem is, de elbizonytalanodtam mert azért mégis fura hogy boltban árulják a vitamint, nem gyógyszertárban, nem?

Utána olvastam a neten, és magyarul semmit sem találtam róla, csak német oldalakat. (Amúgy német a doboza is, csak egy magyar ismertető van hozzá). Be merjem szedni?


2011. nov. 13. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nyugodtan beveheted.
2011. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Vichy is bevallottan a marketing miatt árulja csak patikákban a krémjeit. Pont az ilyen gondolkodás miatt. Ez a branding és lám, működik :)
2011. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:D bocs, de most nagyon jót nevettem :D

Én már lassan 10 éve csak onnan veszem az ilyen dolgokat - azért, mert kedvező az áruk, és jó minőségűek.

Mellesleg akkor visszakérdeznék, hogy pl. egy pezsgőtablettát meg mersz venni mondjuk a Corában/Sparban/Tescoban...? Az sem gyógyszertár... Ezek meg ugyebár nem gyógyszerek...

2011. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a herbáriákat pártolom.
2011. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!