Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalat van szemhej...

Milyen tapasztalat van szemhejplasztika teren?

Figyelt kérdés
Mennyire fajdalmas?Nagyon megvaltoztatja az arcot?
2011. nov. 23. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad a szemhez nyulni! Volt egy eset, aki hasonlo beavatkozast vegeztetett, ami nem keves penzbe kerult, de a problema, az igazi problema azzal volt, hogy egy ideget sertett meg az orvos, aki ezt vegezte. Egy orvos is ember, s itt sem segit mar a paciensen egy feljelentes, mivel nem fogja visszakapni a latasat, de elitelni sem fogjak az orvost, mivel mm-t elvetett, hibazott, ami emberi dolog!
2011. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hogy hívták ezt az orvost?

Csak,hogy ne hozzá menjek..

2013. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cumus válasza:
Nekem volt alsó és felsö szemhéjmütétem. Egyáltalán nem fáj, gyorsan gyógyult és az arcot nem változtatja meg, csak csak sokkal nyiltabb lesz a tekinteted. Kb 30 nöt ismerek egy fórumról, akiket ez a drnö mütött. Nem kell félni a mütéttöl, kb fél óra.
2014. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Utolsó válaszoló!

Hogy hivják ezt a doktornőt?

Nekem is aktuális az alsó-felső..

A felsőt szinte bárkire rámerném bízni,de az alsót nagyon el tudják rontani...attól félek..

Privátban nem tudnál referencia fotót küldeni?

2014. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csak Boros Lászlóval a Margit körúton ne csináltasd a mocskos rendelőjében, ahol még asszisztens sincs.

Nagyon csúnyán dolgozik!

Tele van műhiba perrel!!!

2019. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!