Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gennyes a torkom. Mit csinálja...

Gennyes a torkom. Mit csináljak, hogy holnap estére visszajöjjön a normális hangom? Köptető mellett persze.

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 00:20
 1/3 anonim válasza:

Huh.. csak nem bulizni akarsz menni? :D

Nem tudok erre bevált gyógymódot egyébként, nekem nyáron(!!!) gyulladt be hasonló módon és másfél hónapig szenvedtem vele. Nem lenne jobb, ha pihennél egy kicsit? Én is azért estem vissza, mert elutaztam betegen... xD Vigyázz magadra!

19L

2011. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de igeen.. egyik barátnőm szülinapját ünnepelnénk, meg jön egy fiú is akiért igencsak odavagyok, bár nem mutatom ki neki és mindig lemondtam a héten a találkozásainkat, hogy nem kell elsietnem, majd ma találkozunk.. na erre csütörtökön elment a hangom :D
2011. dec. 10. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, akkor pihentesd a torkod, ne adj ki semmilyen hangot, hanem írj.
2011. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!