Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » üdv 15 fiu vagyok 174 magas...

Bond777 kérdése:

üdv 15 fiu vagyok 174 magas érdeklödnék hogy nöhetek e még? Várom az értelmes valaszokat

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
De mennyire! Fiúk nem ritkán 24 éves korukig is nőnek. Táplálkozz egészségesen, ne fogyassz alkoholt, ne csinálj rendszert késői lefekvésből, az is segít, ha sportolsz.
2011. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Előzőnek igaza van, annyival kiegészíteném: a szüleid magassága is fontos. anyud, apud mekkora?
2011. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én mondjuk 14 vagyok, 187 cm magas, nem sportolok, szüleim alacsonyak, szoktam alkoholt fogyasztani és még is ekkora vagyok és szerintem még nőni fogok sokat.. Mondjuk közrejátszik hogy nagyon gyorsan érek fizikailag, több ismerősöm szerint 18nak nézek ki.
2011. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia, persze, hogy fogsz még nőni, a növés fiúknál 18-23 éves korig fejeződik/het be.

Az első válaszolónak igaza van, csak még annyit, hogy lehetőleg ne is dohányozz.

( A szülők magassága nem mindig fontos ). :D

2011. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajat elettapasztalat: gimiben a fiuk "satnyak" (bocs) voltak meg 18 evesen is. Aztan mekitekeredtek, megferfiasodtak, tenyleg kb 25 eves korukig alakultak. Ellenpelda: parom 14 evesen mar negyjabol elerte a mostani magassagat, es a jelenlegi sulyanak nagyreszet is, ami sajnalatos volt szamara, mivel a padok csak nem akartak noni. Csak hatul fert el altalanos uccso 2 osztalyaban. 175-180 cm magas 120 kg-os csokat kepzelj el. Anyukaja kb 150 cm magas es vekonyka, apukaja sem debella. Hat most mit mondjak?
2011. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
69%
hogy lehetsz egyszerre 15 fiu? Bocs, ez nem értelmes válasz, de a kérdés sem az.
2011. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!