Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tüntethetném el a...

Mivel tüntethetném el a mellemen megjelenő lila csíkokat?

Figyelt kérdés
Híztam pár kilót az utóbbi időben és a melleimre is fölszedtem ezért lila csíkok jelentek meg rajtuk,nagyon zavar mert már itt a bikini szezon én meg takargatom magam.Mivel tudnám eltüntetni őket?Ha valakinek már ilyen problémája kérem segítsen!
2009. máj. 22. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagy terhes? Akkor szoktak látszani az erek a mellen.
2009. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezek striák,elrepedt a bőröd a gyors növéstől,nem birt annyira nyulni.Eltüntetni max lézeres kezeléssel tudod őket,idővel kifehérednek,és világosak lesznek,Próbálj venni olyan krémet ami direkt striákra van,(Avonból,vagy DM ben is van pár jó márka,esetleg gyógyszertárban is rákérdezhetsz,lehet tudnak valamit ajánlani.)
2009. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Elsőnek,miért lenne terhes,nem azt irta hogy erek,hanem hogy lila csikok,igaz hogy striái leggyakrabban a terhes nőknek vannak,a gyors hizástól-növéstől,de tinikorban is előfordul,nekem is va,fenekemen,combomon,habár most már szép világosak elig látszanak.
2009. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
úgy ahogyan a ocmbokról, azok terhességi csikok gondolom, meghíztál majd lefygtál, megnyúlt a bőr. masszírozd, vannak krémek striákra, narancsbőrre.
2009. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

amugy én sem voltam terhes, de még kövér sem, mégis nekem már 14-15 ávesk orban csikos ovlt ap opsim és a lábam, előszőr lila, aztán kifehéredett, hideg hatására is belilulnak

ezeket már nehéz eltüntetni, ha egyszer kinyúlt a bőr, masszírozom, hideg meleg váltózuhany, utolsó ah ideg mindig.

2009. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a bőrnyúllás is egy terhességi utóhatás, nem kell érnek vagy bevérzésnek lenni ahoz, de ez nem közvetlenül a terhességtől van, hanem a hízás fogyástól, a bőr rugalmatlanságától, kitágulástól, ezt okozhatja terhesség, de sima testalkat változás is terhesség nélkül. :)

kortól függetlenül. Aki hajlamos rá annak ellenére hogy bármit megtesz a bőre épségéért ez csupán genetika.

2009. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
semmivel, majd kifehéredik és akkor nem olyan feltűnő
2009. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!