Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ultrahangos zsírbontás. Vélemény?

Ultrahangos zsírbontás. Vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az ultrahangos zsírbontásról? Mennyibe kerül egy kezelés? Szerintetek, melyik cégnél érdemes csináltatni?
2009. máj. 29. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
vélemény: akinek "büdös a munka" az keres ilyen megoldásokat!
2009. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszod. Fél éve egészségesen étkezem és hetente 3-4x végzek valamilyen mozgást, ennek ellenére még mindig nem értem el a célom. Itt a nyár, s szeretnék minél előbb formában lenni, ezért tettem fel a kérdést. Mellesleg az ultrahangos zsirbontás után is ugyanúgy vigyáznia kell az embernek az étkezésre és mozognia is kell, ha nem akar visszahízni, tehát, ne mondd, hogy aki ilyen kezeléseken részt vesz, az nem akar megdolgozni...
2009. máj. 29. 20:35
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
te nagyon elrontasz valamit ,vagy kamuzol,mert ha ugy élnél ahogy leirtad,fél éve,és feltételezzük,hogy nincsenek hormonális/ pajzsmirigy problémáid,rég lefogytál volna.. elsővel egyetértek..nem tudom mennyi felesleg van rajtad,de ha zsirbontásra akarsz menni gondolom sok..na hát nem hinném,hogy fél év alatt szedted magadra.
2009. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért kell feltételezni, hogy hazudok. A fél év alatt lement 10 kiló, még 5 kiló felesleg van rajtam (én annak érzem: 165 cm / 60 kg). De az utóbbi hetekben megállt a fogyás. Nem vagyok kövér, csak itt-ott van egy kis felesleg, s úgy gondoltam az ultrahangos zsírbontás segíthetne. Ahogy látom, itt nem kapok semmi információt, csak gyerekes piszkálódást.
2009. máj. 31. 09:41
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem 5 hanem 50kg feleslegnél szokták alkalmazni. :)

1 hónap alatt simán leszeded magadról azt az 5 kilót, efféle alternatív megoldás nélkül is.

2009. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

ne foglalkozz ezekkel a prosztókkal! nyilván nekik is lenne mit leadni, csak pénz nincs az ultrahangra, motíváció meg a mmozgásra, csak arc van név nélkül szekálni...... pffff....

Én abszolút megértelek, mert én rengeteget mozgok nagyon régóta, odafigyelek a táplálkozásra de én kajak aránytalanul fogyok. Felsőtestem már csontos, míg a combom még mindig zsíros. És ugye tudjuk (meg nyilván a 2 nagyokos is) hogy helyi fogyasztás nem létezik, így én is csak a helyi zsírbontásban látok megoldást. De ne haragudj, én pont nem tudom hol van ilyen, csak reagálni akartam a 2 tróger okoskodására! Böhhhhh

2009. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is pont ez a problémám, felül már teljesen okés vagyok, a lábam is, de combnál, fenéknél akad még mit javítani. Nem halok bele, ha nem megy le most rögtön, csak azért örülnék neki :D. Azért köszi :)
2009. jún. 13. 14:03
 8/12 anonim válasza:
100%

Sok idióta barom hozzászóló...

Kezdjük ott, hogy az ultrahangos zsírbontás NEM figyókura helyettesítő hanem csak is esztétikai célokra ajánlják és használják. Ha túl vagy egy nagyobb fogyókúrán de még van olyan terület ahonnan az istennek sem tudod eltüntetni a kis zsírpárnát akkor az ultrahangos zsírbontás tud segíteni. Kipróbáltam, bevált. Ennyi.

2010. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

Ha lábból, fenékből akarsz fogyni tornázz, végezz kitöréseket egy személyedző tud segíteni hogy onnan fogyj, ahonnan kell. A zsírbontásban azért nem hiszek, mert állítólag máshova visszarakódik amit valahonnan leszednek, ugyanis felborul a szervezet zsírlebontási egyensúlya.

Én csak a mozgásban hiszek, az mindenkiből kihozza az alkatához mérten a maximumot.

2010. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha lábból, fenékből akarsz fogyni tornázz, végezz kitöréseket egy személyedző tud segíteni hogy onnan fogyj, ahonnan kell"


Gratulálok a személyi edződnek. Bárhol utána olvasol. Mozgásnál nincs olyan hogy szelektív zsírégetés. Negetív energia mérlegnél kezdi a szervezet a zsírraktárakat bontani. Igaz nem egyneletesen. De attól hogy pl. csak hasra edzel, nem biztos hogy a hasadról fog fogyni a zsír.


Egyébként pl. én 3 éve edzek. Szinte mindenhol izoms vagyok, a bőrt éppen csak össze lehet csippenteni pl karomon, melkasomon, vállamon. De a hasamon igaz nem sok, de egy kb 1 cm zsírréteg megmaradt. Értsd: nincs, csak sajnos így kockás has sem. Erre pl. célzottan valami hasonló zsírbontó módszert el tudnék képzelni, bár ezt nem próbáltam. Ha csak simán diétáznék, a meglévő izmaim is megcsappanának rendesen, és lehet a makacs zsír a hasamon maradna. A dolgog működhet, nem tartom hülyseégnek.

2012. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!