Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberek miért gyűlölik a...

Az emberek miért gyűlölik a "drogosokat"?

Figyelt kérdés

barátom speedezik egy ideje... és mindenki aki tudja elhordja egy utolsó szemét alaknak...(pedig nagyon nem ilyen)...

de nagyon érdekes, hogy a dohányosokat, a piásokat... nem vetik meg ennyire...

ez miért van?


2012. jan. 28. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Miért,dícsérni kéne őket?Egyik sem a legalján kezdi,de szinte biztos hogy oda jut és addigra derül ki a nyilvánosság számára,hogy drogos...
2012. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szerintem, meg ez a saját magánügye... úgy rontja el magát, ahogy szeretné...
2012. jan. 28. 13:58
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Mert a társadalom söpredékei! Speedezik...csak várd ki a végét!

Akkor magánügy ha a szobájába bezárkózva teszi,úgy,hogy senki sem látja és nem is tud róla.Ez sem jó,de ez talán magánügy. Attól kezdve viszont ha azt egy szórakozóhelyen,buliban,vagy bármilyen nyilvános helyen teszi nem magánügy többé.

2012. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem csinálja szórakozóhelyeken... sőt ritkán is jár el, bárhová is..
2012. jan. 28. 18:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést, egyrészt, mert az alkeszeket is ugyanúgy megveti a társadalom, a dohányosok ellen most kezdődött mozgalmakat meg már kész boszorkányüldözésnek lehet nevezni, itt is sok az olyan kérdés, hogy: "Miért nincs olyan város, ahová nem léphetnek be dohányosok?" és társai.


Amúgy meg egyáltalán nem magánügy, saját ismeretségi körömből mesélek neked egy történetet. Egy jó barátja a családnak nekiállt klubbozni, aztán drogozni, ő sem keményebb szerekkel kezdte, de mégis az lett a vége, hogy túllőtte magát rokomnomék WCjében, na találd ki kik kerülhetnek bajba többek között...

Mellesleg az ilyen ember egyáltalán nem csak magát rombolja, de az egész családját is, lelkileg és anyailag is, és akkor szokott előkerülni a lopási és dílerkedési téma ha otthonról már nem lehet többet kiszipolyozni.

2012. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

én is hallottam, és láttam már ilyen történeteket...

de mégis azt mondom, vannak mások, akik egy kis segítséggel le tudnák tenni és abba tudnák hagyni... mégis, az ilyeneket nagyon "csúnyán" megbántják az emberek, és akkor már tényleg semmi kedvük sincs lerakni az anyagot...

2012. jan. 28. 21:17
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

ÉS?


Az első kommentelővel értek egyet, akkor meg kéne dícsérni érte?

Sok embernek vannak problémái, mégis rengetegen képesek voltak drogok nélkül felnőni és leélni az életüket. Azon meg senki se csodálkozzon ha gáznak tartják így az embert, mert azok is, akaratgyengék, akik nem akarnak próbálkozni se, aztán meg azért siránkoznak, hogy hova kerültek így, mi lett a szépségével, az egészségével, a sportkarrierjével, stb. Sok ilyet láttam, erre csak azt lehet mondani, hogy mindenki azt eszi meg amit magának főzött...

Amúgy ezen meg nem p*csogni kéne, hanem elgondolkodni, hogy talán nem mindenki más idióta, és van igazság abban amit mondanak, én összeszedem magam, és megmutatom nekik, hogy én nem olyan vagyok... Csak ugye nem ez a forgatókönyv szokott következni.

Ha pedig mindenki tudja, hogy xy akkora drogos, akkor valószínű az már nem olyan ártatlan kis hébe-hóba szerek kipróbálása...

2012. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

és, igen, mindenkinek igaza van...

de akinek nincs ilyen helyzetbe lévő ismerőse, vagy olyan ember aki ebben a helyzetbe van és mi mégis szeretjük... addig nem is tudja senki megérteni, ezt az egészet....

2012. jan. 28. 21:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan ismerősöm, most a temetőben van. Választani kell, ha hajlik rá minden segítséget meg kell adni neki, ha ő ebből nem kér le kell építeni a kapcsolatot, mert mindenkit csak ránt lefelé.
2012. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
barátom, speedezik 5 éve vele vagyok, 1 éve összeköltöztünk... és egyáltalán nem ránt senkit se magával.
2012. jan. 28. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!