Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 2006 ban elhagytam a...

Ha 2006 ban elhagytam a kontinenst es ennel fogva nem is fizettem tb t, es most, hogy visszatertem, ha a kartyamat ujra akarom eleszteni akkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
azonnal be kell fizetni az 5 evnyi tbt egyosszegben? vagy hogy lehet visszakuszni ?
2012. febr. 3. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát visszakúszni azt tuti nem fogsz tudni, de a területi OEP-nél kell kérned a jogviszonyod rendezését, majd elmenni az APEH-hez, akiknél ezt rendezed. Az esetleges bírságolást és a csekkek kiállítását már az APEH intézi, elvileg egy összegben kell az öt évet kifizetni, de lehet náluk részletfizetést kérni. Ha az öt év alatt volt biztosítási jogviszonyod egy másik országban, akkor érdemes az arról szóló papírokat magaddal vinned.
2012. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!