Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bárányhimlős lettem. És szó...

Bárányhimlős lettem. És szó szerint fáj, nem viszket hanem fáj, de iszonyúan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És a pöttyök csak a felsőtestemen az arcomon és a fejbőrömön jelentek meg, és kezdenek eltűnni. Lehetséges hogy a lábamon nem is fognak egyáltalán? vagy azok csak később? Annyira fáj mintha az egész testem (mármint ahol vannak pöttyök) le lenne horzsolódva és varasodik, nem bírom másképpen elmondani. Az éjszaka is alig aludtam valamit :(
2012. febr. 6. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkororomban nem volt mindenütt, csak néhány. Anyukám szódabikarbónás vízben fürdetett, segített enyhíteni a viszketést.


Orvost is felhívhatod. Illetve gyerekorvost, ők inkább vágják ezeket.

2012. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bánomisén ***** válasza:
Nem kaptál semmit, amivel kenegesd a pöttyeidet? Egyébként, ha már múlófélben van, akkor a szenvedéseid is nemsokára elmúlnak, nem lesz több pöttyöd. Legyél türelmes, a bárányhimlőt csak egyszer kell végigszenvednie annak, aki elkapja, többször nem lehet elkapni.
2012. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!