Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja?

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Légyszíves csak azok válaszoljanak akik nem elhülyéskedik.


Egy családi házban élek anyukámmal, 2 nővéremmel és öcsémmel. Öcsém szobája a szobámból "nyílik". Elég sokszor este elkezd mocorogni, majd kikel az ágyából és mászkál.

Ez még elviselhető lenne, de sokszor ordít, rohangál, menekül valami elől. Már engem nagyon megijeszt. Volt hogy rám nézett, annyira megijedtem, mert olyan fejet vágott, leírhatatlan. De ezt sokszor eljátssza. Volt hogy az ágyamra fel ugrott és lefelé nézett mintha el akarná kapni őt valami, én meg csak néztem...

Ilyenkor anyukám mindig feljön és megnyugtatja. Néha sikerül, néha nem.

Mikor reggel rákérdezünk mit álmodott, sose emlékszik rá.

Nem tudom fontos-e, de az öcsém nagyon fél a pókoktól. (Egyszer nem mert bejönni mert egy kaszáspók volt a konyhaajtón) Ja, és ma lett 13éves.


Nem tudtam hova tenni a kérdést, azt hiszem ebbe a témába illik a legjobban.

Aki tudja mit lehetne tenni, hogy ezt abba hagyja az írjon !

14L


2012. márc. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hat mielott meg valaki el akarna egetni a tesodat a benne levo demon miatt,a tesod valoszinuleg az alvajaras egyik formajaban "szenved" bar ez nem a megfelelo szo:p

en gyerekkoromban letamadtam anyammat egy fesuvel:P

elmult.

2012. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

> Nem tudtam hova tenni a kérdést, azt hiszem ebbe

> a témába illik a legjobban.

Szerintem az egészség kategóriába illene, de mindegy.


[link]

Asszondja:

"

Tippek az alvajárás ellen

Kerülje a különböző ingereket, mint a fény vagy egyéb zajok a lakásban. Sötétítse be a háló- és gyerekszobát.

Egy csengettyű az ajtó felett jelez a szülőknek és felébreszti az alvajárót is.

Az alvajárókat ne ébressze fel, és ne ijessze meg. A legtöbben hagyják magukat visszavezetni az ágyukhoz.

Figyeljen a rendszeres napi ritmusra és az állandó elalvási időpontra. Intenzív tévézés és traumatikus élmények felerősítik az alvajárást.

A kis alvajárók gyakran ugyanabban az időpontban "kelnek útra". Ha előtte felébresztik őket, akkor megszakad a mélyalvás fázisa és kimarad az éjjeli kirándulás.

"

2012. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tesómmal mi us alvajártunk és a sokadik után anya hozott valami gyógyszert amit talán 1 hónapig szedtünk és elmúlt:)
2012. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Anya akkor borult ki, mikor tesóm belepisilt a szekrény fiókjába.:)
2012. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!