Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg a pattaná...

Hogy szabaduljak meg a pattanásoktól? Milyen krémet, vagy arclemosót használjak? Nektek mi segitet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Minden krémnél, lemosónál többet ér az aloe first. Nekem ez vált be (évekkel ezelőtt, és most is ezt használom). Persze tisztítani nem árt időnként valamilyen arcradírral (hetente 1x).
2012. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha szervi eredetű a pattanásaid, mert én elhiszem, hogy rendesen tisztítod az arcbőrödet, akkor esetleg elmehetsz olyan bőrgyógyászhoz, aki ezen segít:A legtöbb tinédzser nagyon nehezen viseli életének pattanásos időszakát. A Körúti Orvosi Centrumban külön csapat foglalkozik azzal, hogy a tiniket megszabadítsa a pattanásoktól, és az ezekkel járó összes problémától. Hogy mi a megoldás, ha már teljesen eleged van a pattanásokból? Mi tudjuk a választ! Kérj időpontot vizsgálatra, kezelésre!

[link]

2012. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy belső méregtelenítés kellene, mert a bőrön megjelenő dolgoknak mindig belső oka van.lehet akár táplálkozási probléma is.Arclemosóként az aloe szűrt levét is tudod használni és az aloét és propoliszt tartalmazó krémet, vagy az Aloe Gelly krémet.
2012. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.22 éves nő vagyok.sok mindent kiprobáltam már,de most van elegem belöle.
2012. márc. 9. 18:55
 5/18 Kaarooliinaa válasza:
igazából a szappan megtisztítja a bőrt!meg vannak a garniernek jó termékei !én ezeket használom de nem sűrűn viszont a sok krémezés és egyéb termékek használata 35-40 éves korodra kiráncosít
2012. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
ásványvíz :) nem viccelek komolyan hatékony szappannal persze utána nivea semmiféle pattanás kezelő én is mindent kipróbáltam nagyon hatékony illetve széppé teszi a bőrt nekem nagyim mondta :) és tényleg hatott :)
2012. márc. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia! én is 22 éves nő vagyok. PCO-m van, ez egy nagyon gyakori hormonzavar lányoknál. Sajnos az eltüntethetetlen pattanások is a tünetei között vannak. Azért próbálkozom ezzel-azzal.

Pl.

- Kivonom a tejet az étrendemből

- Gyakorlatilag csak zöldségen és gyümölcsön élek

- Kerülöm a tartósítószereket, színezékeket

- Aloe first :)

- O*iflame-es teafaolajas korrektort (zöld9 használok éjszakára

- G*rner szalicilsavas arclemosót meg tonikot használok


Nekem eddig ezek a termékek váltak be legjobban, utóbbikettő a régi pattanások helyeit is szépen lassan eltünteti.

Egy bőrgyógyász amúgy tényleg ránézhet, és esetleg ha legközelebb nőgyógyásznál jársz, mondd neki, hogy 22 éves létedre hadilábon állsz a pattanásokkal. Erre a korra már nem kéne hogy ilyen tinédzser bőröd legyen. Nekem sem kéne, de ez van :(


Na azért sok sikert! :)

2012. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ha nagyon durva és nem tudod elmulasztani semmivel, mert nem hatnak, akkor én azt javaslom menj el egy bőrgyógyászhoz és ő majd felír neked valamit.
2012. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Roaccutan
2012. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Jagello válasza:
Nekem az isotrexin nevű kenőcs segített.Ezt bőrgyógyász írhatja fel. Kerüld a zsíros ételeket mindenféle képen és az olyan termékeket amik sok ipari cukrot tartalmaznak! Ha elmész említed neki, hogy szeretnéd kipróbálni, egyébként szinte a legolcsóbb ilyen jellegű készítmény.
2012. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!