Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SŰRGŐS! Orvoshoz kell mennem...

SŰRGŐS! Orvoshoz kell mennem vagy sem? Menyire mérgező az irritatív anyagok?

Figyelt kérdés

véletlen elejtettem és kifoly a földre...öszetöröltem és kidobtam, kezetmostam, az van ráírva hogy védőeszközökkel kell használni, én belélegeztem és ahol érintkeztem vele azt lemostam, lehet bármien bajom tőle??

ha igen menyi idő múlva derül ki?


2012. márc. 19. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Na de micsoda volt az anyag? A Domestosra is rá van írva hogy irritatív, aztán vannak akik azzal mosnak kezet..
2012. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
egészen pontosan micsodát ejtettél le?
2012. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
max san fertőtlenító spré
2012. márc. 19. 09:19
 4/7 anonim válasza:
semmi bajod nem lesz tőle
2012. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

megkérdezhetem hogy honnan tudod?

és egyébként mikor az lefröcsent a földre és mondjuk a szemembe is ment? akkor se?

2012. márc. 19. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor érdemes elolvasni a csomagolást. Rajta szokott lenni, hogy milyen esetekben (szembe kerülés, lenyelés...) mit javasolnak, pl. nagymennyiségű vizes öblítés majd orvoshoz fordulás.


Nem ismerem a terméket, de nem hinném hogy erős mérget tartalmazna. Ráadásul az irritatív mellett fel szokták tüntetni azt külön is ha valami mérgező. Az első ugye a narancssárga négyzet X-szel, a mérgező pedig ugyanolyan négyzet, benne talán fával meg partra vetett hallal.

2012. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülyeséget beszélek: a mérget halálfejjel jelölik, a halas-fás a biológiai veszély.
2012. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!