Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsokat adni vagy...

Tudnátok tanácsokat adni vagy segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy álmom. Artistaként járni a világot, és mosolyra fakasztani a közönséget. Akár csak egy pillanatra is, egy kis színt hozni az életükbe az előadásommal. És átélni a tapsviharokat, melyeket csak a tv-ben halottam és láttam.

Viszont, van egy probesz. Nem jó a genetikám hozzá. A szüleim is kicsit dundik, és én is az vagyok. Jó, nem annyira, de azért több vagyok a kelleténél. És nem sikerült lefogynom a felvételiig. Igaz, van egy porszemnyi esélyem, hogy sikerül, de ahhoz jó alakra, és hibátlan felvételire lenne szükség. De az alakomat nem tudom, hogy hogyan változtassam meg. A szüleim meg így nem hajlandóak elküldeni, mert azt hinnék, hogy úgy sem sikerül. És így, még pár kikötést nem tudok megcsinálni a vizsgakövetelményekből.

11/L


2012. ápr. 5. 18:32
 1/3 anonim válasza:
Szia. Az első pár mondatodból azt ítélem meg te is láttad a Kaleido Start. Jó lenne tudni hány éves vagy, mert itt nem éppen az a lényeg ki milyen kövér vagy sovány, hanem hogy képes vagy-e megcsinálni a spárgát vagy ilyesmit. Én alapból vékony vagyok, 13 éves, de még nekem is sokat kell nyújtanom, ahhoz, hogy menjenek a mozdulatok. Ha neked azzal az alkattal is sikerült, akkor nem lesz probléma. Az én szüleim se akarnak elengedni, mert féltenek. Túlzottan is. Habár még sose tört el semmim, és alapból is ügyes vagyok. Pluszba figyelned kell arra is, hogy attól, hogy felvesznek simán kicsaphatnak, ha nem bírod sokáig. Mind amellett tanulni is kell, meg minden. Én ezt felfogtam és tudom, és így is már csak 1 nyaram van és kevesebb, mint fél évem, ahhoz, hogy eltudjak menni és sikerüljön a felvételi, hogy 9.-be már odajárjak. Én ezelőtt soha nem jártam sehová sem, mert ezen a lakhelyen a közelben nincs semmi ilyesmi. Így mindent egyedül kell csinálnom, úgy, hogy még a szüleim se támogatnak, viszont segít a tesi tanár, és kiderül felvettek-e vagy sem. Még így is meg kell győznöm őket, hogy sikerülhet és, hogy engedjenek el.
2012. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
láttam pár részt, de nem fogott meg. xD Deh, a kifejezésmódot onnan vettem... Én alapból gimnasztikáztam. Deh, viszont mondom, a szüleim így nem engednek el felvételizni. Kb. 1. órára van mind 2 artistasuli..., szal' még úgy sem engednek el egyedül. Apa meg azért nem tud elvinni, mert minden negyedik nap 24 órában dolgozik... de netalántán, ha megoldanám a probeszt, jobb lenne minden. Am, én 5.-es vagyok. Szeptemberben megyek 6.-ba.
2012. jún. 7. 19:13
 3/3 anonim válasza:
Ha még csak ötödikes vagy simán el tudnál menni. Ahhoz nem kell sok minden. Láttad már a felvételi követelményeket? Én kb. 3 vagy 2 órára vagyok Pesttől busszal, és nincs kocsink. Sztem simán fel tudnának venni ha elmennél. Gondold el, én nem gimnasztikáztam nem jártam sehová, és 13 éves vagyok. Akkor már az én helyzetem sokkal neccesebb, mint a tiéd. De én hiszem, hogy sikerülhetne felvenni, ha elengednének rá, de hát még meg kell győznöm őket erről. Neked sokkal könnyebb az ügy. Mond azt a szüleidnek, hogy van nálad sokkal rosszabb helyzetben lévő. De csak akkor, ha egész életedben ezt akarod csinálni. Egyetlen melléesés, és az egész karrierednek annyi. Gondolj arra is, hogy kb. 23 évesen már kiöregedsz ebből és kell majd egy másik szakma hozzá. Mert még van pár éved utána a nyugdíjig. Addig mit fogsz csinálni? Én ajánlom, hogy jól gondold meg! De ha akarod, és ha igazán akarod, akkor semmi nem állíthat meg! Azt se feledd, hogy nincs lehetetlen! Láttam én már kövérebb artistát is.
2012. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!