Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom kihez és hova...

Nem tudom kihez és hova forduljak- idegileg nagyon instabil vagyok, és berismerem már hogy problémás vagyok. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Ha nagyon megbántanak, altatókra, nyugtatókra iszom. Olyankor kifordulok magamból teljesen. És mindent szétütök magam körül, mert annyira fáj ott bent. Nem tudom kihez forduljak? Félek, hogy öngyilkosságra is képes lennék. Nem áll mögöttem szerető család, egyedül meg nagyon gyenge vagyok. Nem szeretném, hogy komolyabb baj legyen. ércelődő megjegyzéseket légyszíves ne írjatok, maximálisan tudom, hogy gáz vagyok, de van így is elég bajom.
2012. ápr. 30. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Pszichés problémával alapból a háziorvoshoz fordulhatsz. Akkor is ha sok pénzed van magánorvosra is, vagy ha éppen nagyon kevés van. Ő tudna olyan tanácsot adni, hogy merre indulhatsz, illetve mit tegyél, hogy leküzdd a bajodat. Elindít az úton.

2012. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtál nekem.
2012. máj. 1. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!