Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyen és...

Hogyan lehet könnyen és gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Láncfűrész...

Egyébként kevés kaja, sok mozgás, sok folyadék

2012. máj. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha gyorsan fogysz, gyorsan vissza is szeded. Ezt jobb ha megtanulod. A könnyű fogyásnak meg megint az mint az előző. Vannak ezek a fogyasztó kaják, aztán leadsz 15 kilót, bbahagyod az evését, visszajön 20.

Találj ki magadnak saját étrendet, amiben zsír, fehérje, szénhidrát is van, ne vonj meg semmit magadtól, az hülyeség!!! A sport kell, és h könnyebb legyen a sport, kell a szénhidrát. Sokan ezért hadják abba hamar, mert tudják h hízlal a CH, nem esznek, és nagyon nehezen tudnak mozogni, semmi erő nincs bennük.

A fogyásnak nem az a lényege, h ne egyél zsírt meg CH-ot. Köztudott, h akkor hízol, ha több kcal-t viszel be a szervezetbe, mint amit elégetsz. Fogyás akkor van, ha többet égetsz el, mint amit beviszel... tehát nem arról van szó, h nem lehet ennek semmit. Persze vannak dolgok, amiket jobb elkerülni Pl: csokoládék, bombonok. Minőségi CH-ot kell enni, Pl: JóReggelt szelet, Zabfalat, csak tudni kell mi az elég. Ezekbe is sok kcal van, viszont minőségi CH-ot tartalmaz, és ha megnézed, a 100g/60g CH van benne, de ebből a 60ból 10-15 cukor. Tehát én tudom neked ajánlani: reggelre egy jó reggelt, meg edzés, sportolás előtt 2 órával megint 1 jóreggelt. Így kb kiéhezettnek sem fogod magad érezni CH-ra, + erőd is lesz. A fehér kenyeret el kell felejteni, barna kenyér!

Ha lehet, csak vizet igyál, kerüld a cukrozott kólákat. Esetleg így napi szinten migihatsz fél liter gyümölcslevet.

Viszont a hangsúly a sportoláson van. Minél többet csinálod, annál hatékonyabb. Persze először nem fog menni, ha nem vagy hozzászokva. A kocogást ajánlom, nálam is bejött, + én kondiztam is, nem tudom te mennyire akarod formálni magad.

+ az esti evést el kell felejteni, akármennyire is éhes vagy! Én 5 után már semmit nem ettem, esetleg alma vagy narancs.

Viszont az egész fogyókúra lényege, h ne gyorsan történjen, és ne könnyen! Ha könnyen megy le, nem becsülöd meg azt, amit tettél, és visszahízol. Ha gyors, 1, hamarabb visszaszeded, 2, nagyon megereszkedik a bőröd.

Legyen inkább lassú, biztos, és személyre szabott, nálam ez jött be! :) Sok sikert!

2012. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Figyelj ha gyorsan akarsz fogyni akkor ahhoz muszáj éhezni kicsit ha nem vagy éhes nem fogsz fogyni én magamon tapasztaltam akármennyit tornázhatok nem fogyok tőle , nem azt mondom hogy ne egyél napokig meg hetekig semmit de elég ha nem vacsorázol és sokkal kevesebbet eszel mint szoktál, és ha meg van az a súly amit elakartál érni akkor nem kell neki esni a hűtőnek mert vége a diétának és elérted a célod és magadnak mondod csak 1 napig eszel reggeltől estig , de hidd el ha ezt teszed vissza állsz az evésre és vissza jön a súly kivagy éhezve azért is mondom hogy egyél mindent cukrot csokit amit eddig de 2-3 szem elég is és és ráállsz hogy megelégszel kevesebbel is és mikor vége a diétának tartani fogod a súlyodat is, mert nem vontál meg magadtól semmit sem.
2012. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia van egy ismerősöm aki tinédzser korában eléggé pufok volt 150 cm és 60 kg, és én nem tudom hogyan csinálta de lefogyott és most 42-43 kg . Mikor elmentünk fagyizni aznap ő mást nem evett meg a fagyin kívül, annyira félt hogy visszahízik. Szerintem keveset kell enni és a gyors fogyásért este ne egyél mert ha éhes is vagy mész aludni és nem érzed az éhséget. Meglehet szokni éheshassal is a lefekvést csak mindig az járjon a fejedbe hogy le kell fogynod és kibírod.
2012. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az összes válaszíró válaszát, és hogy nem írtatok hülyeségeket :)
2012. jún. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!