Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Andi177 kérdése:

Mi a véleményetek, tapasztalatok a Cordyceps sinensis ról?

Figyelt kérdés
Esetleg a Ganodermás termékekről?

2012. máj. 26. 20:50
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én egy ilyen termékeket forgalmazó cégnél dolgozom. Jelenleg éppen a Cordyceps sinensis gyógygombát szedem kapszula formájában (kínai hernyógomba). Mit éreztem tőle 1-2 hét után? Sokkal fittebb vagyok nappal, egész nap pörgök, nem vagyok beteg sohasem, és nagyon jól alszom éjszaka, de max 6-8 órát.


Nagymamám is cordycepset szed, súlyos dohányos, rendszeresen fulladozott éjszakánként a fullasztó melegben, volt, hogy kórházba kellett vinni. A Cordyceps szedése óta semmilyen hasonló problémája nincsen.


Ganodermát sok ismerősöm fogyaszt kávéban és kapszulában, ők elsősorban azt tapasztalták, hogy az emésztőrendszerükkel azóta soha sincs probléma.


Ha segítség kell ezzel kapcsolatban, bátran keress fel privát üzenetben.


Üdv

2012. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!