Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A stressz az oka?

A stressz az oka?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. gyakran úgy érzem mintha nem kapnék levegőt és egy furcsa érzés jön belém.. de ez az évem úgy kezdődött tesómnál egy elég furcsa betegséget állapítottak meg ez miatt eléggé ideges voltam ezelőtt 1 ével halt meg az egyik családom és most fél éve egy másik.. és sajnos most keresztapum is súlyos beteg. ezért van úgy néha mintha nem kapnék levegőt és fura zsibasztó érzést érzek? a stressz az oka?
2012. jún. 29. 16:06
 1/4 A kérdező kommentje:
*családtagom
2012. jún. 29. 16:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Alergia is okozhatja.
2012. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet stressztől. Menj orvoshoz, hogy kiderüljön biztosan, hogy mi a baj. Remélem semmi komoly bajod nem lesz sem most, sem soha az életben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) én is viszont kívánom!!
2012. júl. 9. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!