Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem be a kúpot?

Hogyan vegyem be a kúpot?

Figyelt kérdés

Utoljára még kisgyerek koromban kaptam ilyet, így nem igazán tudom hogy a legcélszerűbb saját magamnak berakni...

Fekve, állva, guggolva? Az ujjam ugye nem lesz piszkos, ahogy benyomom? Nagyon rossz érzés lesz közben? Fáj?


2012. júl. 1. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket mind kipróbálhatod,hogy kiderítsd neked hogy a legkényelmesebb.Előtte,utána kézmosás,körömkefével is:)
2012. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni gumiujjat erre a célra patikákban. És igen, majd kitapasztalod.
2012. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Milyen mélyen kell, hogy bent legyen?
2012. júl. 1. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagyon mélyen.A test melegétől gyorsan feloldódik,és felszívódik.Ne aggódj miatta.Kellemetlen lesz,de nem fog fájni.
2012. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira, hogy bemenjen, utána szorítsd össze az izmaid, hogy ne csússzon ki a kúp.
2012. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen a válaszokat, mindegyik hasznos volt! :)
2012. júl. 1. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Én épp nemrég kaptam kúpot. Egy hetes kúrát kaptam, napi 2x.

Tapasztalatom szerint úgy a legkönnyebb, hogy ha állsz és felteszed az egyik lábad a wc vagy kád szélére. Ha kicsit benyomod akkor nem fáj, de egy pillanatra kellemetlen lehet. Ilyenkor veszel egy nagy levegőt és teljesen kifújod, kifújás közben pedig benyomod. Gyorsan bent van. Egyáltalán nem fáj csak szokatlan érzés.

2012. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!