Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én egy 13 éves 158 cm magas,...

Én egy 13 éves 158 cm magas, és 60kg! Le szeretnék fógyni de nagyon! Milyen diétát javasoltok? Csak az a baj hogy a lábam eltört, ezért sportlni nem tudok! 1hónap múlva veszik le a gipszet és akkor megyünk nyaralni!

Figyelt kérdés
köszii
2009. júl. 10. 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:
*nyaralni!
2009. júl. 10. 10:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Most nősz, azért vagy annyi kg, amennyi. Kicsit kevesebbet egyél, semmi nasi, de ne akarj diétázni, mert nem tesz jót a fejlődésednek.
2009. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2009. júl. 10. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is,ha kicsit odafigyelsz arra,hogy mit eszel,és mennyit,akkor nem lesz gond!Bár megértelek,amikor én 14 voltam,nekem műtötték a lábam,és hosszú hetekig én is gipszben feküdtem,és rakódtak rám a kilók!!Egy minimálisat azért tudsz mozogni,mondjuk felüléseket csinálni,legalább a pocakodat edzed!! :) De fogyózni ne kezd el,nagyon fiatal vagy még ehhez,ráérsz ezt 30 éves korod után megtenni.. :)
2009. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sok gyümölcsöt egyél, kevesebb kenyeret, kevesebb tésztafélét, és kevesebb zsíros dolgot. köretként pl a krumpli helyett ilyen fagyasztott zöldségeket....

én egyszer át akartam térni az egészségesebb étkezésre, és csak fehér húsokat, halakat, rízst, meg zöldségeket ettem, 43 kiló voltam és lefogytam 45-re:S rohadtul nemez volt a célom, de ez lett belőle, ezért inkább abba is hagytam, msot megint mindent megeszek, és újra 53 kilo vagyok :D

2009. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaaa, nem 43-ról fogytam 45-re :D hanem 53ról 45re
2009. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi neketk!

:D

2009. júl. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!