Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, hány cm-t...

Fiúk/férfiak, hány cm-t nőttetek még 15 éves korotok után?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

0 cm-t. (Sem testmagassag, sem penisz nem nott...;()


25/F

2012. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Főként testmagasság érdekel :DDD
2012. júl. 8. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:

15 éves koromtól hmmm most vagyok 18 szerintem olyan... 10-14 cm-t. Tényleg :D elsősként középsuliba még nagyon törpe voltam. most már azért normális

18/f

2012. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár nem a péniszt kérdezted de nekem az is nőtt ,bár nemtudom mennyit. Meg még szerintem fogok is nőni még 1-2 centit , gondolom ilyen a genetikám. Van olyan oszt. társam aki első óta ugyan úgy néz ki max szőrösebb. Meg nekem a családom is mindig ilyen támogató volt és mondogatta ,hogy magasabb leszek :D Még most is mondják ,hogy " te még nőni fogsz egy pár centit annak idején a katonaságba is mindig magasabban jöttek haza a fiatalok mint ahogy elmentek " :D
2012. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Osztálytársam kb 140cm volt 8. végén. 5 év múlva Jó fejjel magasabb lett :D Én 164cm vagyok, igencsak fel kellett néznem rá az 5 éves találkozón. Azt nem tudom, hogy pontosan mikor milyen ütemben nőtt, de 14-19 éves kora közt és 30-40cm-et!Valahol 174 felett lehet, mert picikét volt magasabb, mint az akkori barátom.
2012. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan 20-25-öt, most 188 vagyok. Tudom, hogy azt nem kérdezted de a farkam is nőtt 3-4cm-t :D

27/F

2013. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!